Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikt pretendentus konkursam „Gada skolotājs”

Gulbenes novada domes izglītības metodiķe Baiba Muceniece informē, ka Gulbenes novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļa izsludina konkursu „Gada skolotājs”. Konkursa mērķis ir stiprināt pedagoga profesijas prestižu un atpazīstamību sabiedrībā. Nolikums šeit.

Metodiķe skaidro, ka konkursa laureātiem balvu „Gada skolotājs” piešķir nominācijās par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgiem izglītojamajiem, par inovācijām izglītības procesā, par mūsdienīgu izglītības darba organizāciju un vadību, par veiksmīgāko pedagoga debiju.

Pretendentus piesaka izglītības iestāde (pieteikuma veidlapa nolikuma pielikumā). Pieteikumi iesniedzami Izglītības, kultūras un sporta nodaļas 314.kabinetā līdz šā gada 5.novembrim. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti tradicionālajā pedagogu pasākumā, kurš notiks Gulbenes kultūras centrā 6.decembrī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas