Aicina pieteikties bezmaksas semināram „Bērna zīdīšana – teorija un prakse” 1

Gulbenes novada sociālā dienesta telpās (Dīķa ielā 1) 29.oktobrī no pulksten 15:00 līdz 17:00 notiks bezmaksas seminārs „Bērna zīdīšana – teorija un prakse”. Par to informē Gulbenes novada sociālā dienesta sabiedrības veselības speciāliste Ilze Biseniece.

"Aicinām pieteikties topošos vecākus, jaunos vecākus kopā ar zīdainīšiem, vecvecākus, medicīnas pārstāvjus un citus interesentus.
Semināru vadīs sertificēta zīdīšanas konsultante Anita Baltalksne (pieteikties pa tālruni 26633854, e-pasts: anita_baltalksne@inbox.lv)," stāsta I.Biseniece.

Speciāliste stāsta, ka seminārā būs iekļauta gan teorētiskā informācija, gan praktiski padomi par zīdīšanas sākšanu, kā noteikt vai bērniņam pietiek piena, kā rīkoties, ja tas pietrūkst, kādas grūtības var rasties, ēdinot bērnu ar krūti un kā tās risināt, kā beigt bērna zīdīšanu un citas tēmas. Topošās un jaunās mammas varēs apgūt zīdīšanas pozas, kā arī iepazīties ar zīdīšanas palīglīdzekļiem. Laiks tiks atvēlēts arī diskusijai un savstarpējai pieredzes apmaiņai.

„Lai grūtību brīdī mammai ir zināšanas, kurās rast atbildes, un blakus ir par zīdīšanu zinošs bērniņa tētis, kurš savai sievietei un bērna mammai var sniegt atbalstu. Tāpēc uz nodarbībām aicināti arī tēti,” uzskata portāla mammamuntetiem.lv vadītāja I.Akmentiņa-Smildziņa.

Vairāk informācijas: www.zidit.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 1

OOO

nu ja mīzeles dzemdē ta teoriju vajag tiešām.

pirms 6 gadiem, 2014.10.20 21:49

Vietējās ziņas