Aicina pieteikties darba devējus

Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko informē, ka tie darba devēji, kuri vēlas piedalīties pasākumā "Apmācība pie darba devēja", ir jāpiesakās aģentūrā līdz 23.janvārim.

V.Lituņenko skaidro, ka darba devējiem, kuri vēlas apmācīt bezdarbniekus, ir jānāk uz aģentūru un jāiesniedz pieteikums.

 

"Bezdarbnieks, kurš tiek mācīts pie kāda darba devēja, caur aģentūru saņem stipendiju - 50 procentus no minimālās algas, tātad 90 latus, bet darba vadītājs, kurš apmāca bezdarbnieku, saņem minimālo algu. Pēc apmācības pabeigšanas bezdarbniekam jānostrādā pie šī paša darba devēja ne mazāk kā sešus mēnešus," skaidro V.Lituņenko.


Šogad šajā pasākumā paredzēts iesaistīt vienpadsmit cilvēkus.

 

V.Lituņenko norāda, ka šis pasākums darba devējiem ir izdevīgs tādēļ, ka viņi var apmācīt un dot tādas darba iemaņas, kādas viņi uzskata par vajadzīgām. Ja darba devējs ir apmierināts, tad bezdarbnieks var palikt pie viņa strādāt visu laiku.

 

"Mīnuss ir tas, ka šajās mācībās bezdarbnieks nesaņem nekādu apliecību par gūtajām zināšanām. Ja viņš iet strādāt citur, tad vienīgi savā CV var ierakstīt, ko ir mācījies konkrētā firmā," saka V.Lituņenko.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas