Aicina pieteikties darba devējus

Līdz 27.oktobrim darba devēji tiek aicināti pieteikties nodarbināt bezdarbniekus algotos pagaidu darbos no 2009.gada janvāra līdz jūnijam. Par to informē Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko.

V.Lituņenko skaidro, ka algoti pagaidu darbi ir valsts līdzfinansēts aktīvas nodarbinātības pasākums darba devēju piedāvātos nekvalificētos vai mazkvalificētos darbos. "Valsts maksā šim pieņemtajam darbiniekam minimālo algu, bet darba devējs pēc saviem ieskatiem vēl var piemaksāt piecus, desmit vai vairāk latus," norāda V.Lituņenko. Šajā aktīvajā nodarbinātības pasākumā bezdarbniekus iesaista uz laiku līdz sešiem mēnešiem.


Darba devēji, kuri vēlas nodarbināt bezdarbniekus algotos pagaidu darbos, ir aicināti iesniegt pieteikumus tajā Nodarbinātības valsts aģentūras filiālē, kuras administratīvajā teritorijā darba devēji ir paredzējuši īstenot nodarbinātības aktīvo pasākumu bezdarbniekiem.


Pasākumu organizēšanai Gulbenes rajonā iesniegumi jāiesniedz Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāles vadītāja vietniecei Ivai Ventai (Ābeļu ielā 8, 3.kabinets, telefons 64471445).


Informācija par pasākumu atrodama aģentūras mājas lapā "www.nva.gov.lv" sadaļā "Darba devējiem".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas