Aicina pieteikties konkursam "Sējējs 2019"

Šogad jau 26. reizi notiks prestižais Zemkopības ministrijas organizētais konkurss “Sējējs 2019”, informē Zemkopības ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dagnija Muceniece.

Tā rīkotāji aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī lauku ģimenes pieteikties konkursam. Izvirzīt pretendentus aicinātas ne tikai vietējās pašvaldības, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas, bet arī lauku attīstības konsultanti.

"Šogad dalībniekus vērtēs deviņās nominācijās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Dalībniekus konkursā vērtēs nominācijās: “Gada lauku saimniecība”, “Gada uzņēmums pārtikas ražošanā”, “Ģimene lauku sētā”, “Jaunais veiksmīgais zemnieks”, “Gada veiksmīgākā kopdarbība”, “Bioloģiskā lauku saimniecība” un “Gada LEADER projekts vietējā rīcības grupā”,"  stāsta D.Mūrniece.

Pieteikumi dalībai šajās nominācijās jāiesniedz SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” konsultāciju birojos vai Lauku atbalsta dienesta (LAD) reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs, vai LAD Centrālajā aparātā Klientu apkalpošanas daļā Rīgā, Republikas laukumā 2, līdz 31. maijam. Tāpat šogad konkursantus vērtēs arī nominācijā “Rītdienas sējējs – mazpulks”. Šai nominācijai pieteikumi jāiesniedz biedrībā “Latvijas Mazpulki” Rīgā, Ezermalas ielā 28–2, LV–1014, līdz 9. jūnijam. Savukārt “Zinātne praksē un inovācijas” – Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijā Rīgā, Akadēmijas laukumā 1, 204. kabinetā, līdz 31. maijam. 

Par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā balva tiks pasniegta jau 13.gadu. Lai pieteiktu pretendentus šai balvai, jāiesniedz rakstisks pieteikums līdz 26. jūlijam ZM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas