Aicina pieteikties skrējienam

Gulbenes sporta skolas direktors Normunds Aizpurs aicina ikvienu interesentu pieteikties Baltijas vienotības skrējienam "Sirdspuksti Baltijai". Visiem, kas vēlas piedalīties skrējienā, jāpiesakās zvanot sporta skolas direktoram N.Aizpuram uz mobilo tālruni 29286321. Pieteikties var līdz piektdienai.

"Esmu pieteicis mūsu novadu skrējējus posmā uz Pleskavas šosejas pie Līgatnes," saka N.Aizpurs. Tas ir maršruta Tallina - Rīga 313 kilometrs. "Pašlaik skrējienam ir pieteikušies Voldemārs Mezītis, Juris Gjačs, pāris sporta skolas treneri, arī es, bet vēlētos, lai piesakās arī citi," saka N.Aizpurs.


22. un 23.augustā, atceroties Baltijas ceļa 20.gadadienu, trīs valstu tautu vienotība atkal tiks iezīmēta kartē ar simbolisku visu trīs Baltijas valstu iedzīvotāju dalību diennakts stafetes skrējienā no Viļņas un Tallinas uz Rīgu.

 

Visas trīs Baltijas valstis atjaunos vēsturisko Baltijas ceļu diennakti garā skrējienā, kas sāksies Tallinā un Viļņā un finišēs 23.augusta vakarā pulksten 20.00 Rīgā, pie Brīvības pieminekļa. 671 kilometru garais maršruts ir sadalīts 1 kilometra stafetes posmos, un ikviens baltietis ir aicināts pievienoties vadošajiem skrējējiem savā izvēlētajā kilometrā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas