Aicina pieteikties talantu koncertam

Rankas kultūras nams aicina pieteikties dalībniekus talantu koncertam. Koncerts notiks 12.decembrī.

Rankas kultūras nama vadītāja Mudīte Šnē informē, ka koncerta moto būs "Mans prieks ir arī tavs prieks". Talantu koncertā ir aicināti piedalīties cilvēki bez vecuma ierobežojuma, nav nozīmes ne sociālajam stāvoklim, ne tautībai. Savus talantus var rādīt gan individuāli, gan lielākos pulciņos. Var dziedāt, dejot, parodēt, runāt dzeju, spēlēt mūzikas instrumentus, rādīt akrobātiskus vingrinājumus, kā arī demonstrēt dažādus citus talantus.  

"Ar šo koncertu vēlamies piedāvāt iedzīvotājiem iespēju radoši izpausties, pilnveidoties, ļaut izjust publikas atbalstu un atzinību. Gribam, lai cilvēki gūst pozitīvas emocijas šajā drūmajā laikā," saka M.Šnē.

 

Viņa piebilst, ka talantu koncerts Rankā jau ir noticis divas reizes. Parasti gan tas notika pagasta svētku laikā. Taču šogad pagasta svētki nenotika, tādēļ talantu koncertu nolemts rīkot atsevišķi.

 

"Visi interesenti savu dalību koncertā aicināti pieteikt Rankas kultūras namā vai pa tālruni 26144234 līdz 1.decembrim. Mēģināsim visi kopā veidot skaistu koncertu," aicina M.Šnē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas