Aicina pieteikties uz Gulbenes novada tūrisma semināru

Gulbenē 9.martā pulksten 10.00 notiks novada tūrisma seminārs, ko organizē Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”.

Uz semināru tiek aicināti novada tūrisma uzņēmēji, tūrisma objektu apsaimniekotāji, ēdināšanas uzņēmumu un naktsmītņu īpašnieki, apskates saimniecību īpašnieki, mājražotāji, amatnieki un citi tūrisma nozares pārstāvji.

Seminārā tiks sniegta informācija par aktuālajiem projektiem novadā un sadarbības iespējām, par paveikto 2019.gadā, kā arī plānotajām aktivitātēm un lielākajiem pasākumiem tūrismā 2020.gadā. Par aktualitātēm tūrisma nozarē stāstīs biznesa augstskolas “Turība” asociētais profesors un Tūrisma pētniecības centra vadītājs Ēriks Lingebērziņš.  

Seminārā tiks gaidīts ikviens, kas vēl tikai plāno sākt darboties tūrisma jomā vai vēlas piebiedroties novada tūrisma uzņēmēju saimei. Dalība seminārā jāpiesaka līdz 4.martam pa tālruni 26557582, e-pastu “turists@gulbene.lv” vai klātienē aģentūrā (Ābeļu ielā 2, Gulbenē, 101.kabinetā). Seminārs notiks Gulbenes novada pašvaldības ēkā (3.stāva zālē).


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas