Aicina putnu vērotājus

Ziemeļvidzemes Putnu pētniecības biedrība piedāvā aicināt vērot putnus un domāt par putnu aizsardzību arī gada aukstajā sezonā. Šāda informācija ir Gulbenes novada domes mājas lapā.

Nometnieku putnu uzskaites notiks 29.novembrī Litenē - satikšanās pulksten 9.30 pie bijušās mežniecības. 30.novembrī - pulksten 10.00 satikšanās pie Kaļņa ezera. Šajās dienās būs iespēja iepazīt pie mums ziemojošos putnus. Interesentiem pašiem jāparūpējas par nokļūšanu uz un no Liteni un Kaļņa ezeru.


Savukārt 6.decembrī pulksten 17.00 ieplānota Ziemeļvidzemes Putnu pētniecības biedrības sanāksme Litenē. Sanāksmes plāns: īpaši aizsargājamo putnu sugu monitorings 2015.gadā, sadarbība ar citām iestādēm, plānotās ekspedīcijas 2015.gadā, Latvijas Ornitoloģijas biedrības putnu uzskaites, ierosinājumi, diskusijas. Uz sanāksmi ir aicināti visi interesenti, kas vēlas turpmāk pievienoties un veikt putnu uzskaites, kā arī skolotāji, kas vēlētos iesaistīt savus skolēnus kādās aktivitātēs 2015.gadā.

7.decembrī notiks nometnieku putnu uzskaite Litenē. Satikšanās pulksten 9.00 pie bijušās Litenes mežniecības. 28.decembrī - pārgājiens „Pēdējais bridiens" Sitas-Pededzes pļavās Litenē.

Lai piedalītos aktivitātēs, nepieciešams iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu “litenesputni@inbox.lv” vai zvanot pa tālruni 26264611.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas