Aicina reģistrēt talkošanas vietas

Līdz Lielajai talkai 30.aprīlī ir atlicis mēnesis. Kopš vakardienas mājaslapā "www.talkas.lv" ir sākusies talkošanas vietu reģistrācija.

Savu talku rīkot un to reģistrēt talkas mājaslapā (sadaļā "Reģistrē savu talku!") var gan pašvaldības un izglītības iestāde, gan organizācijas un uzņēmumi, gan arī ikviens brīvprātīgais entuziasts. Reģistrējoties ir jānorāda talkas atbildīgā persona, kura varēs saņemt bezmaksas atkritumu maisus saviem talciniekiem un afišas pie Lielās talkas koordinatora pašvaldībā. Tie, kuri neorganizēs savu talkas vietu un nezina kādu konkrētu teritoriju, ko nepieciešams sakopt, 30.aprīlī varēs pievienoties talciniekiem, kas talkos jebkurā reģistrētajā talkas vietā. Bezmaksas atkritumu maisi būs pieejami tikai 30.aprīlī pie atbildīgās personas un tikai reģistrētajās talkas vietās. Visas oficiāli reģistrētās talkas vietas būs redzamas mājaslapā sadaļā "Talkas vietas".  

Lielās talkas organizatori līdz 15.aprīlim aicina arī ikvienu Latvijas iedzīvotāju brīvprātīgi piedalīties talkas organizēšanā un iesaistīties akcijā "Nāc talkā Latvijai!", lai apzinātu savā pilsētā vai novadā piesārņotās vietas, kuras talkas laikā, 30.aprīlī, būtu nepieciešams satīrīt un sakopt.


Lai piedalītos akcijā, talkas mājaslapā sadaļā "Nāc talkā Latvijai!" ir jāaizpilda anketa un interaktīvā kartē jāatzīmē piesārņotā vieta, pievienojot arī fotogrāfijas. Akcijas dalībniekiem būs iespēja atzīmēt arī tuvākās apkārtnes skaistākās vietas, kā arī atbildēt uz konkursa jautājumiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas