Aicina sakopt Spārītes parku 9

Jau tradicionāli Gulbenes novada pašvaldība ir aktīva Meža dienu dalībniece. Lai savu novadu un Latviju padarītu sakoptāku Gulbenes novada pašvaldība 5.aprīlī pulksten 9.00 aicina pulcēties Spārītes parkā, lai sāktu sakopt parku, izgriežot vecās lazdas. Līdzi jāņem darba cimdi un darbaprieks.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

aaa

jānodibina kārtīgs uzņēmums kas palīdzētu sakot visu parku izzāģēt bojātos kokus jaunas atvases atstāt.tas pats arī emzes parkā.

pirms 2 gadiem, 2019.03.25 15:21

Hmm

Šī būtu īstā reize vārdus parādīt darbos! Visu tie, kuriem Spārītes parks ir mīła pastaigu un atpūtas vieta, laipni aicināti un gaidīti!

pirms 2 gadiem, 2019.03.25 15:57

Lana

Vai kāds ir konsultējies ar parku speciālistiem? Būs tāpat kā ar Vecgulbenes muižas parku, kurš ir sabojāts līdz pēdējam, bez krūmiem atstāts, tikai lielie, vecie koki. Lūdzam neizpostīt skaisto Spārītes parku! Kurš ir speciālists šī parka izkopšanā, vai atkal kā pagadās?

pirms 2 gadiem, 2019.03.25 16:07

Jēkabs

Emzes parku tā arī atstās bebriem izkopt? Cik gadus vajag, lai gan Emzi, gan Spārīti izveidotu kā vienu lielu atpūtas parku. A.Savickis pareizi pateica, kā vienotu kompleksu! Laikam jau tādus laikus nepiedzīvot. Viss tik aizlaists un nekopts!

pirms 2 gadiem, 2019.03.25 16:11

Inta

Nevar tā vienkārši parkos visu ko uzskata par krūmiem griezt laukā. Tur jāievēro zināma secība, koku rindas un krūmu grupas, lai ir kompozīcijas, Lazdas veido pamežu, jeb krūmu grupas, kuras sadala skatu līnijas parkos, un rada tās lauces, jeb atvēruma malas nodrošina. Brutāla izciršana sabojās parku. Tikai lielie koki nav vienīgā parka vērtība. Vajag piesaistīt nevis dārznieku, bet tieši parka speciālistu.

pirms 2 gadiem, 2019.03.26 08:47

Imants

Beidziet vienreiz bojāt jau esošos parkus, vai precīzāk vēl palikušos! Tikai pēc parku speciālistu!!! parakstīties plāniem!!! Un nopublicētiem laikrakstos, lai visi redz! Ja kaut kas tiks darīts bez saskanojuma ar parku speciālistiem, mēs, iedzīvotāji uzaicināsim Bez Tabu un arī savu viedokli izteikt parku speciālistiem!!! Pietiek visu izgriezt un visu sabojāt!!!

pirms 2 gadiem, 2019.03.26 14:49

Ironija

Kokus vajag apgriezt tā, lai paliek tikai stumbrs un zaru aizmetņi. Kas par to, ka apgrieztas ir arī “zaļās plaušas”? Zāģim ir jāgriež (jo vairāk jo labāk) nevis jādomā! No tā jautājums: vai Miezītes kundzei darba rezultāta neieinteresētības dēļ nav pienācis laiks sekot I. Kovtuņenko piemēram?

pirms 2 gadiem, 2019.03.26 20:31

Acs

Vai esat ievērojuši, ka ģimnāzijas priekšpusē aug daudz koku, kuru stumbrs pie zemes sadalījies divās daļās? šādus kokus sauc par Jumiem. Tie uzrāda īpaši enerģētiskas vietas. Ja tādus redzat arī parkā, priecājieties un atstājiet tos kā ir!

pirms 2 gadiem, 2019.03.26 20:38

buuu

Vai tie,kas ziemā savus suņus staidzināja parkā,atnāks savākt savu mīluļu izkārnījumus?Vispār Pašvaldības policijai būtu biežāk ar kājām jāpastaigā un šiem mīluļu staidzinātājājiem sodus salikuši par aizkakātajiem un aizčurātajiem parkiem.

pirms 2 gadiem, 2019.03.28 10:24

Vietējās ziņas