Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina saņemt barikāžu dalībnieka statusa apliecības

Gulbenes novada pašvaldības administrācijas ēkā (Ābeļu ielā 2, Gulbenē) 2020. gada 24. februārī no pulksten 11.00 līdz 16.00 barikāžu dalībnieki varēs saņemt barikāžu dalībnieka statusa apliecības. Iepriekš jā piesakās līdz 20.februārim, zvanot pa tālruni 64473257. Par to informē Gulbenes novada pašvaldība.

Apliecību var iegūt personas, kas ir reģistrējušās kā barikāžu dalībnieki un saņēmušas kādu no apbalvojuma veidiem – Piemiņas zīmi vai Pateicības rakstu. Piebilstams, ka 1991. gada barikāžu dalībnieka apliecība ir dokuments, kas apliecina barikāžu dalībnieka statusu.

Apliecība paredzēta uzrādīšanai Latvijas Republikas valsts un pašvaldību iestādēs saskaņā ar likumu “Par 1991. gada barikāžu dalībnieku statusu”. Pašvaldība tiesīga savos saistošajos noteikumos šo apliecību ieguvušajiem barikāžu dalībniekiem piešķirt sociālās garantijas, dažādas atlaides un atvieglojumus.

Pašvaldība norāda, ka, ierodoties saņemt apliecību, līdzi jābūt Piemiņas zīmes apliecībai vai Pateicības rakstam (oriģinālam vai kopijai) un Personu apliecinošam dokumentam (pasei vai ID kartei).

Piebilstams, ka tie barikāžu dalībnieki, kuri vēl nav reģistrējušies un ieguvuši kādu no apbalvojumiem, Statusa apliecību iegūt nevarēs. Par reģistrēšanās kārtību var interesēties 1991. gada barikāžu dalībnieku biedrībā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas