Aicina satikties uz putnu ceļa

Lizuma vidusskola 13.oktobrī aicina visus bijušos skolēnus, skolotājus un darbiniekus līdzīgi gājputniem atgriezties mājās - Lizuma vidusskolā, lai piedalītos skolas 75 gadu salidojumā.

"Lizuma vidusskola savu ceļu un darbu baltajā muižas ēkā ir uzsākusi rudenī, un šogad aprit 75 gadi, kopš bērnu ceļi katru rītu ved uz pili. Atšķirībā no putniem mūsu audzēkņi dodas pasaulē pavasarī. Katru pavasari ar veiksmes un laba ceļavēja vēlējumiem mēs savus absolventus pavadām pasaulē un gaidām ziņas - kā iet, kā veicas, kuras tāles jau sasniegtas. Katra putna mērķis ir horizonts, un tikai no paša spārnu un gribas stipruma ir atkarīgs, cik ātri tas tiks sasniegts. Tāpēc aicinām satikties uz putnu ceļa," ielūdz Lizuma vidusskolas skolotāja Solveiga Vilka.  

Salidojuma dalībnieki skolā tiks gaidīti pulksten 14.00, kad sāksies reģistrācija. Visiem būs iespēja izstaigāt skolu un sporta zāli, lai novērtētu, kas mainījies un kas palicis nemainīgs.

 

Skolas muzeja ekspozīcijās būs iespējams meklēt savas skolas gadu fotogrāfijas, bet mājturības kabinetā novērtēt tagadējo skolēnu darbu izstādi. Kuri vēlēsies, skolas lielajā zālē varēs noskatīties prezentāciju par iepriekšējo salidojumu un notikumiem, kas skolā un ap skolu risinājušies pēdējos piecos gados.

 

"Pulksten 17.30 dosimies uz svecīšu vakaru Lizuma Sila kapos, lai apciemotu cilvēkus, kuru vairs nav ar mums un ar kuriem satiekamies vairs tikai atmiņās. Pulksten 19.30 visus gaidīsim svinīgajā pasākumā Lizuma kultūras namā. Šoreiz koncerta dalībnieki būs mūsu bijušie skolēni, skolas darbinieki, kā arī dziedošās absolventu un skolēnu ģimenes," informē S.Vilka.

 

Pēc tam sekos kopīgs gājiens pa gaismas ceļu no kultūras nama uz skolu, lai tur tiktos ar klasesbiedriem un skolotājiem. Pulksten 22.00 pilī sāksies balle. Tās laikā darbosies arī skolasbiedru fotosalons, lai iemūžinātu sen neredzētus draugus.

 

Salidojuma dalības maksa ir 2 lati. Tā dalībniekiem būs iespēja iegādāties skolas jaunumu - Lizuma vidusskolas kalendāru 2013.gadam.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas