Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina skatīties īsfilmas

Jauniešu centrā "Bāze" rīt, 30.septembrī, pulksten 15.30 notiks īsfilmu skate. Uz pasākumu aicināti visi interesenti. Par to "Dzirksteli" informē "Bāzes" vadītāja Kristīne Ļeontjeva.

Īsfilmu skate notiek sadarbībā ar Starptautisko īsfilmu festivālu "2Annas". Tas ir neatkarīgs kino un audiovizuālās mākslas festivāls, kas meklē un iepazīstina skatītājus ar inovatīviem vizuālās komunikācijas veidiem visā pasaulē.


Šajā filmu programmā, kurā apvienotas astoņas īsfilmas, pārstāvēti visdažādākie žanri un tēmas, taču to vienojošais motīvs saistās ar jaunā meklējumiem - poētiskā, šokējošā, ironiskā un aizrautības pilnā noskaņā. Piemēram, vienā īsfilmā skatītāji varēs sekot līdzi diviem bēgošiem mīlniekiem, kuri nonāk nekurienes vidū, bruņojušies tikai ar dīvainiem niekiem un sudrabkrāsas magnetofonu, savukārt citā īsfilmā galvenie varoņi dzīvo ārēji veiksmīgu dzīvi, taču, nonākuši pusmūžā, ir spiesti atzīt, ka nekad tā arī nespēs tikt pie atvases. Šajā grūtajā laikā viņu mājoklī ierodas viešņa mātes cerībās. Vai viņi uzņems to, ko gaidījuši visvairāk?


Filmas tiks demonstrētas angļu valodā vai oriģinālvalodā ar angļu subtitriem. Ieeja - par brīvu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas