Aicina skolēnus piedalīties meistardarbnīcās

„Latvijas valsts meži" un IZM Valsts izglītības satura centra draudzīgās vienošanās rezultātā jau trešo Latvijas skolām ir iespēja piedalīties Mammadaba meistarklasē, stādot un sakopjot mežu, izliekot putnu būrīšus, sacenšoties Meža olimpiādē un izzinot Mammadaba atpūtas objektus.

"Mammadaba" meistarklasei var pieteikties visu 1. - 9. klašu skolēni kopā ar skolotājiem. "Mammadaba" meistarklases dalībnieku pieteikuma anketa, kas atrodama "Mammadaba mājaslapā " www.mammadaba.lv sadaļā „Meistarklase", ir jāaizpilda un jānosūta pa e-pastu i.mikena@lvm.lv līdz 1. oktobrim a/s "Latvijas valsts meži" kontaktpersonai Ingai Miķēnai .  

Tie skolotāji, kas līdz 1. oktobrim būs pieteikušies "Mammadaba" meistarklasē, visa mācību gada garumā saņems pa pastu un e-pastu papildu informāciju un materiālus:

* Jaunu grāmatu - metodisko līdzekli "Angļu valoda mežā"
* Mammadaba atpūtas žurnālus
* u.c. informatīvos materiālus meistarklases veiksmīgākai pabeigšanai

 

"Mācību gada beigās aktīvākie meistarklašu skolotāji nopelnīs iespēju piedalīties radošos vasaras tālākizglītības kursos par mežu, meža vērtībām un apkārtējo vidi, bet aktīvākajām skolām uz nākamo mācību gadu tiks piešķirts "Mammadaba" vēstniecības tituls un īpašas balvas. Visi meistarklases dalībnieki atbilstoši padarītajam darbam, beidzot šā mācību gada meistarklasi, saņems vai nu mācekļu, vai zeļļu vai arī pašu meistaru diplomus un zaļas balvas," stāsta  "Latvijas valsts meži" speciāliste  Inga Miķēna.

 

"Mammadaba" meistarklase ir zaļa un vispusīga iespēja skolām tuvināt mācību procesu dabai. Tās mērķis ir veicināt skolotāju un skolēnu izpratnes veidošanos par meža daudzveidīgo nozīmi mūsu dzīvē.

 

I.Miķēna informē, ka pagājušajā mācību gadā "Mammadaba" meistarklasi pabeidza 1654 dalībnieki no 25 Latvijas rajoniem. Deviņas Latvijas skolas, kas bija īstenojušas visvairāk meistarklases aktivitāšu un iesaistījušas visvairāk skolēnu un skolotāju meža izzināšanā, 1. septembrī saņēma "Mammadaba" karogu un tika akreditētas uz šo mācību gadu kā Mammadaba vēstniecības.

 

"Mammadaba" meistarklasi organizē AS "Latvijas valsts meži" vides izglītības programmā „Izzini mežu".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas