Aicina šodien pulksten 12.00 vienoties lūgšanā par Latviju 2

Protālā "www.draugiem.lv" izplatīta ķēdes vēstule, kas šoreiz ir īpašas ievērības cienīga. Tajā aicinājums divās dienas - 11. un 18novembrī - pulksten 12.00 pēc Latvijas laika visiem vienoties lūgšanā un domās par savu valsti. Tā šo vēstuli šajās dienās esmu saņēmusi no apmēram desmit dažādiem sūtītājiem, secinu, ka tā daudziem ir likusies nozīmīga.

Šis ir aicinājums ne tikai kristiešiem, bet visiem, kas uzskata sevi par Mātes Latvijas bērieniem.  

Vēstulē ir šāda uzruna: "Latvieti! Draugs! Mosties! Lūdzu, atver beidzot acis! Vienalga, vai tu esi ierēdnis, ārsts, policists, skolotājs.Vai tu esi tiesnesis vai strādā valsts pārvaldē. Vai esi bankas darbinieks vai parādu piedzinējs. Mēs visi esam vienā vilcienā! Šī valsts sabruks, ja nebūtībā aizies arī latviešu tauta..."

 

Tālāk seko doma, ir skaudra un tieši pausta: "Mēs paši sev palīdzēt nemākam un nespējam.Varbūt arī nevēlamies. 18 gadu laikā mēs esam viens no otra tā atsvešinājušies, ka vairs neesam tauta, bet liels patērētāju pūlis. Katrs cīnamies par savu labumu,katram savs krekls tuvāks.Tikmēr MĀTE LATVIJA klusībā, ar asarām acīs noskatās uz saviem bērniem, kuri to iemaina pret stikla krellītēm, piesārņo ar svešām ideoloģijām un milzīgā ātrumā pārvērš par caurstaigājamu pagalmu."

 

Rakstītājs aicina: "Mēs, visi Mātes Latvijas bērni,varētu VIENOTIES KOPĪGĀ LŪGŠANĀ VISAUGSTĀKAJAM.SAVĀS MĀJĀS, ar savām ģimenēm, savās darba vietās, uz mirkli apstājoties savās ikdienas gaitās."

 

Lūgsim PAR LATVIJU, par tiem, kas šobrīd ir izmisumā, neziņā, aukstumā, par tiem, kuri ir izsalkuši, apkrāpti un piemānīti. Lūgsim Visaugstākajam, lai tas atgriež prātu mūsu vadītājiem un priekšstāvjiem. Lai palīdz mums izbeigt šo vājprātu un palīdz mums beidzot atvērt acis un ieraudzīt patiesību.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Stepits

Dievs atpesti Latviju un Gulbeni no oranzajiem un zalajiem regiem, ludzu

pirms 11 gadiem, 2009.11.12 18:22

Jā, es arī saņēmu daudzas vēstules. Un lūgšu, jo zinu kāds spēks tam ir. Par citiem un arī par sevi - lai varu saglabāt vēsu prātu un karstu sirdi šajā plēsoņu laikā.

pirms 11 gadiem, 2009.11.11 11:49

Vietējās ziņas