Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina strādāt bērnudārzos (labots) 6

Sākoties vasarai, Gulbenes novadā dažādu iemeslu dēļ bērnudārzos steidzami jārisina kadru jautājums.

No Stāķu bērnudārza vadītājas amata pēc pašas vēlēšanās ir nolēmusi aiziet Marika Sirmā, tāpēc pašvaldība līdz 30.maijam ir izsludinājusi atklāto konkursu uz šo amatu.

“Dzirkstele” to uzzināja pašvaldībā. Pretendentam nepieciešama augstākā pedagoģiskā izglītība vai augstākā un pedagoģiskā izglītība un vismaz triju gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā. Pretendentiem konkursam jāiesniedz motivācijas vēstule un Stāķu bērnudārza attīstības vīzija.

Vasaras periodā, lai visu trīs pilsētas, kā arī Litenes bērnudārzu darbinieki varētu izmantot ikgadējo atvaļinājumu, ir vajadzīgi aizvietotāji uz laiku. Bērnudārza pedagogam pienākas 8 nedēļu apmaksātais atvaļinājums, “Dzirkstelei” atgādina Gulbenes 1.bērnudārza vadītāja Dace Nagle.

Novada pašvaldība aicina 18 pedagogus vai pedagoģijas studentus darbam vasarā. Viņu uzdevums būs aizvietot Gulbenes un Litenes bērnudārza darbiniekus to atvaļinājuma laikā. Ja kādam ir tāda interese un iespēja, jāsazinās ar šo pirmsskolas izglītības iestāžu vadītājiem.

Gulbenes 1.bērnudārzā nepieciešami divi pedagogi laikā no no 27.jūlija līdz 25.augustam. Gulbenes 2. bērnudārzam “Rūķītis” būs vajadzīgi pieci pedagogi laikā no 27.jūnija līdz 24.jūlijam.

Gulbenes 3. bērnudārzam “Auseklītis” vajadzēs deviņus pedagogus, sākot no 27.jūnija. Litenes bērnudārzam vajadzēs divus pedagogus no 1. līdz 22.jūnijam un no 1. līdz 31.augustam.

Gulbenē visu vasaru bez pārtraukuma strādās viens bērnudārzs - “Auseklītis” Nākotnes ielā. Savukārt abi pārējie pilsētas bērnudārzi katrs vasarā būs slēgts vienu mēnesi – vispirms “Rūķītis”, pēc tam - 1.bērnudārzs. Kamēr kāds no pilsētas bērnudārziem būs slēgts, audzēkņi varēs apmeklēt divus pārējos Gulbenes bērnudārzus.


Pievieno komentāru

Komentāri 6

nu Litenē jau nu gan var viena otru aizvietot.Jau tā darbinieku gandrīz tikpat daudz cik bērnu...nu tik šiki laiž,nu tik šiki laiž...vēl kādu klāt sagribējušas.

pirms 4 gadiem, 2016.05.19 23:58

jā jā

Ja kāda piesakās darbam Litenē, vadība visas noraida. Izdevīgi - nav darbinieču, nav darba. Visa vasara brīva. Ko darīt bērnu vecākiem?

pirms 4 gadiem, 2016.05.24 10:03

Labais to jā jā

Kurš/a atbilstošs kandidāts /augstākā pedagoģiskā izglītība vai augstākā un pedagoģiskā izglītība un vismaz triju gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā/ ir pieteicies un ir noraidīts? Ātri uzvārdus studijā, lai tauta var izteikt savu pamatoto sašutumu un atbilstoši reaģēt, izteikt savu sabiedrisko fui u.tml.! :D

pirms 4 gadiem, 2016.05.24 11:05

Asd

Mazas vidusskolēnes ir pieņektas darbā, bez izglītības..

pirms 4 gadiem, 2016.05.24 11:24

!

Nu Litenē vispār iet grūti.Bērnudārzs kopā ar patversmi.Patversmē 2 bērni,bet priekš viņiem strādā vesels bars cilvēku,sākot ar patversmes vadītāju,auklītēm,pavāriem kurinātājiem...nez kur rodas tā līdzekļu ekonomija un ietaupījums novadam uzturot šādu iestādi?

pirms 4 gadiem, 2016.05.27 14:56

...

un visi saņem algu....

pirms 4 gadiem, 2016.05.27 14:58

Vietējās ziņas