Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz 4.maija svētku pasākumu pie strūklakas

Gulbenes pilsētas pārvalde un Gulbenes novada dome aicina iedzīvotājus piedalīties Latvijas Republikas neatkarības pasludināšanas 20.gadadienai veltītajā pasākumā. Tas notiks 4.maijā pulksten 19.00 Gulbenes pilsētas centrālajā skvērā.

Gulbenes novada domes Informācijas nodaļas vadītāja Guna Švika informē, ka pulksten 19.00 sāksies svētku koncerts, bet jau pulksten 18.30 interesentiem skvērā būs iespējams noskatīties dokumentālu videomateriālu par neatkarības balsojumu. Videosveicienu novada ļaudīm nodos arī Sarmis Mednis un Andris Apinītis, kuri, būdami Latvijas PSR Augstākās Padomes deputāti, pirms 20 gadiem balsoja par Latvijas izstāšanos no PSRS.  

Koncertā piedalīsies dziedātāja Ieva Akurātere un grupa "Lidojošais paklājs", Gulbenes kultūras centra skolēnu deju kopa "Sauleszaķis" un jauniešu deju kopa "Zelta Rūsiņš", kā arī vidējās paaudzes deju kopa "Apinītis".

 

Pulksten 21.00 tiks atklāta strūklakas "Pakur, pakur" vasaras sezona, bet pulksten 21.05 sāksies tautas sadziedāšanās kopā ar Ievu Akurāteri un grupu "Lidojošais paklājs".

 

Dodoties uz svētku pasākumu, iedzīvotāji var ņemt līdzi sarkanas un baltas svecītes, lai kopīgi iedegtu gaismu Latvijai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas