Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz diskusiju par Vidzemes ilgtermiņa attīstības scenārijiem

Piektdien, 2. decembrī, Alūksnē, Dārza ielā 11, Alūksnes novada domes mazajā zālē norisināsies diskusija par Vidzemes ilgtermiņa attīstības scenārijiem. Diskusijas dalībniekiem tiks dota iespēja uzzināt par Vidzemes iespējām līdz 2030. gadam, kā arī izteikt savu redzējumu par Vidzemi nākotnē. Par to informē Vidzemes plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciāliste Māra Poikāne.

Diskusijas pirmajā daļā scenāriju izstrādes darba grupas vadītājs Ph. D. Visvaldis Valtenbergs iepazīstinās ar iespējamiem nākotnes virzieniem un reģiona iespējām. Nobeigumā diskusijas apmeklētāji tiks aicināti izteikt savu redzējumu par Vidzemes nākotni un iespējām tajā.  

Diskusijas sākums: plkst. 14:00


Diskusijas vieta: Alūksne, Dārza iela 11, Alūksnes novada domes mazā zāle


Diskusijas ilgums: aptuveni 2 h


Pieteikšanās: reģistrējoties Vidzemes plānošanas reģiona mājas lapā, sadaļā "Semināri VPR"

 

Scenāriju mērķis ir noteikt dažādus iespējamos Vidzemes plānošanas reģiona attīstības virzienus līdz 2030. gadam. Scenāriju izstrādes gaitā tika analizēta dažādu virzītājspēku un šodienas rīcības ietekme uz reģiona attīstību tālākā nākotnē un noteikti nozīmīgākie nākotnes izaicinājumi un iespējas.

 

Detalizētāka informācija par scenārijiem pieejama Vidzemes plānošanas reģiona mājas lapā www.vidzeme.lv

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas