Aicina uz pasaku lasīšanas vakaru

Gulbenes bērnu bibliotēkā 15.februārī notiks pasaku lasīšanas vakars, uz kuru aicināti 4 līdz 10 gadus veci bērni. Kopā tiks sanākts un vārīta tēja no pulksten 17.10, savukārt pasaku valstība atvērs durvis pulksten 17.30. Ieeja būs brīva.

Gulbenes bērnu bibliotēkas galvenā bibliotekāre Solvita Lībere stāsta, ka sakarā ar liepājnieces Ivetas Gēbeles jaunās grāmatas „Pasaku dziedinošais spēks" izdošanu tiek organizēti 26 pasaku vakari 13 pilsētās, tostarp arī Gulbenē.


Pasaku lasīšanas vakarā bērni kopā ar vecākiem varēs baudīt tēju un klausīties aizraujošas latviešu tautas pasakas Latvijas Kultūras akadēmijas studenta, topošā aktiera stāstījumā. Pēc tam dzirdētās pasakas varēs iedzīvināt pašu radītās ilustrācijās, no kurām tiks veidota izstāde.


Savukārt martā būs radošais pasaku vakars, kurā bērni sanāks kopā līdzīgi kā iepriekš, lai radītu jaunu pasaku, ilustrētu un iestudētu to. No zīmējumiem tiks veidota jauna izstāde.


Vecākiem būs iespēja iepazīties ar grāmatu „Pasaku dziedinošais spēks". Grāmata visiem pieejama par brīvu. Tā tiek dāvināta visām pašvaldību bibliotēkām, kā arī iestādēm, kas īsteno pirmsskolas un sākumskolas apmācību programmas.


Uz pasaku lasīšanas vakaru lūgums iepriekš pieteikties pa telefonu 64473266 vai e-pastu: "solvita@gulbenesbiblioteka.lv".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas