Aicina uz semināru “Sadarbība un radošums Manā un Tavā kopienā”

Gulbenes novada bibliotēkā 17.maijā no pulksten 10.00 līdz 12.00 notiks seminārs “Sadarbība un radošums Manā un Tavā kopienā”. Tajā aicina piedalīties kultūras, izglītības, pašvaldības darbiniekus, NVO un neformālo grupu dalībniekus, ikvienu interesentu, kuriem rūp savas kopienas teritorijas attīstība un sadarbība. Par to informē Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centra valdes priekšsēdētāja  Dzintra Zvejniece.


"Būs iespēja satikt un iepazīt Alūksnes, Apes un Gulbenes novadu nevalstisko organizāciju (NVO) darbības un sadarbības aktivitātes," norāda Dz.Zvejniece.


Piebilstams, ka biedrība “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs” (NVO centrs) darbojas 20 gadus.


"2012. gadā Alūksnes novada pašvaldība NVO centram nodeva lietošanā divu stāvu ēku Alūksnes pilsētas centrā, ko nosaucām par Alūksnes novada Sabiedrības centru. Šajā ēkā darbojas vairāk kā 60 biedrības, nodibinājumi, neformālās iedzīvotāju grupas un reliģiskās organizācijas. Sadarbojoties kopienas NVO un aktīvajiem iedzīvotājiem, 20 gadu laikā ir iegūta pieredze dažādu finansējumu piesaistē, pielietojot savdabīgas un radošas līdzekļu piesaistes metodes. Kā vienu no radošākajiem piemēriem līdzekļu piesaistē var minēt nupat notikušo “Ziedotāju apli” (kā divu stundu laikā savākt ziedojumus 4000 eiro apmērā), kā arī “Labdarības bumbu dzīšana” (kā finansiāli atbalstīt kādu projektu, peldinot pa upi bumbas), projektus “Brīvbode”, “Modes bode Alūksnē”, “Aklais randiņš ar grāmatu”, erudīcijas spēles “Prāta laboratorija” Apē un citu. Ja jums tas liekas interesanti un noderīgi, gaidīsim!" aicina Dz. Zvejniece.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas