Aicina veidot izgaismojošas instalācijas

Lejasciema jauniešu centrs „Pulss" ir izsludinājis projektu konkursu jauniešiem vecumā no 13 līdz 30 gadiem „Radi savu!". Tā tēma - izgaismojoša instalācija Lejasciema centra laukumā Ziemassvētkiem un Jaungadam.

Ar vārdu „instalācija" var saprast jebko - no lampiņām aptīta sniegavīra līdz Ziemassvētku eņģelim ar arfu rokās trīsstāvu mājas augstumā, tāpat tas var būt jebkāds cits izgaismojošs veidojums.
Projektu var iesniegt gan viens cilvēks, gan jauniešu grupa. Vienīgais nosacījums - katram jaunietim ir jābūt vai nu deklarētam Lejasciema pagastā, vai arī jāmācās Lejasciema vidusskolā vai jāstrādā kādā Lejasciema iestādē vai uzņēmumā. Jauniešu centra "Pulss" vadītāja Inga Deigele "Dzirkstelei" stāsta, ka pagaidām gan vēl neviens projekts nav iesniegts, bet interese ir!


Jauniešu uzdevums būs izveidot izgaismojošu instalāciju centra laukumā un organizēt atklāšanas pasākumu. Tā ir katra paša izdoma un brīva interpretācija par tēmu.


Projektā var iegūt summu, kas nepārsniedz 150 latus. "Finansējums tiks piešķirts no jauniešu centra līdzekļiem," norāda I.Deigele. Šo summu var izmantot materiālu iegādei, transportam, instalācijas atklāšanas pasākuma organizēšanai vai samaksai par pakalpojumu kādai firmai, ja tā palīdz īstenot jauniešu ieceri.


Projekts jāiesniedz jauniešu centrā „Pulss" līdz 21.novembrim, tā īstenošana paredzēta no 1. līdz 18. decembrim.


Lai varētu iemācīties, kā rakstīt projektu, ir pieejams arī atbalsts no jauniešu centra vadītājas un kultūras nama vadītājas Ritas Gargažinas puses (par tehniskiem jautājumiem).


Ar konkursa nolikumu un iesnieguma paraugu var iepazīties jauniešu centrā „Pulss" vai rakstot uz e - pastu"pulss@gulbene.lv". Tālrunis informācijai - 26157445 (Inga).

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas