Aicinām pievienoties biedrībai “Lauksaimnieku apvienība”!

Pievienojies biedrībai „Lauksaimnieku apvienība” - esi informēts un aktīvs lauksaimnieks!Piedalies lauksaimniekiem svarīgu lēmumu pieņemšanā!


Biedrībai aicināts pievienoties ikviens lauksaimnieks, jo biedrība pārstāv dažādas lauksaimniecības nozares.
Kā kļūt par biedrības “Lauksaimnieku apvienība” biedru?”


Sazinieties ar biedrību (T.:20364978; e-pasts: b_vlla@inbox.lv. Biedrības adrese: Baznīcas laukums 5, Smiltene, Smiltenes novads) un aizpildiet pieteikuma anketu! Pieteikuma anketa pieejama biedrības birojā un mājaslapā www.lauksaimniekuapvieniba.lv.
Iestājoties biedrībā, Jums būs iespēja:Regulāri saņemt jaunāko informāciju par aktualitātēm un atbalsta pasākumiem lauksaimniecībā no biedrības, Zemkopības ministrijas, Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes u.c. nozares organizācijām savā e-pastā;Ietekmēt lauksaimniecības nozares attīstību un lēmumu pieņemšanas procesus, piedaloties Latvijas un ES lauksaimniecības un lauku attīstības politikas veidošanā: sniedzot priekšlikumus lauksaimnieku problēmas nozares politikas plānošanas dokumentiem un normatīvajiem aktiem,piedaloties darba grupās, sanāksmēs un pārstāvot biedru intereses valsts un sabiedriskajās organizācijās,informējot biedrību par aktuāliem risināmiem jautājumiem lauksaimniecībā;Piedalīties biedrības un tās sadarbības organizāciju organizētajos pasākumos – darba grupās, sanāksmēs, konferencēs, semināros u.c.

Biedrība “Lauksaimnieku apvienība” ir dibināta 2011. gadā, apvienojoties vairākām reģionālajām lauksaimnieku apvienībām, lai panāktu lielāku ietekmi un balsstiesības valsts un sabiedriskajās organizācijās un līdzvērtīgi darbotos lauksaimniekiem svarīgu lēmumu pieņemšanā.
Pašlaik organizācija apvieno dažādu lauksaimniecības nozaru biedrus no Vidzemes un Latgales un plāno izvērst darbību arī citos Latvijas reģionos. Biedrība ir pārstāvēta Zemkopības ministrijas Lauksaimnieku nevalstisko organizāciju konsultatīvajā padomē. Lauksaimnieku apvienība aktīvi darbojas Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomē, Lauksaimniecības Statūtsabiedrību asociācijā u.c. organizācijās.

Plašāk par biedrības darbu un nozares jaunumiem varat uzzināt mājaslapā www.lauksaimniekuapvieniba.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas