Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicinās SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” vadītāju 5

28.septembrī Gulbenes novada domē bija iecerēts lemt par deleģēšanas līguma parakstīšanu ar SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”. Jautājums bija iekļauts sēdes darba kārtībā ārpus plāna.

Par to neapmierinātību pauda deputāts Valtis Krauklis (“Reģionu alianse”), kurš ierosināja izskatīšanu atlikt, aicinot tikties ar deputātiem slimnīcu apvienības valdes priekšsēdētāju Marģeru Zeitmani. Pārējie deputāti šādam priekšlikumam piekrita.

V.Krauklis vēlas uzzināt, vai slimnīcu apvienībā ir ieviesti papildu pakalpojumi, par ko ticis runāts agrāk. Paredzams, ka tikšanās ar M.Zeitmani deputātiem varētu notikt 18.oktobrī tautsaimniecības komitejas vai sociālo un veselības jautājumu komitejas sēdē. Lēmumu par deleģēšanas līguma parakstīšanu starp pašvaldību un SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” deputāti pieņems 26.oktobra novada domes sēdē.

Pagājušā gada pavasarī Gulbenes novada dome minēto uzņēmumu deleģēšanas līgumu parakstīja uz vienu gadu. Pašvaldība uz šā līguma pamata uzdeva nodrošināt Gulbenes novada iedzīvotājiem ambulatoro un stacionāro medicīnisko palīdzību SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” telpās Gulbenē un Balvos. Līgums paredzēja, ka slimnīcu apvienība savu funkciju veikšanai var saņemt arī papildu finansējumu no pašvaldībām (saimnieciskajā gadā), kuras ir SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” kapitāldaļu turētājas.
Saskaņā ar Gulbenes novada domes publiskoto informāciju pašvaldībai uzņēmumā SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” pieder 13,13 procenti kapitāldaļu 485 996 eiro vērtībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

oskars

Cik % pieder Sandrai ? Nevaru nekur atrast :(

pirms 12 mēnešiem, 2017.10.01 07:43

varis

Tik pat cik Guntim! Vēl jau ir Marģeris, Alīda, Balvu Andris

pirms 12 mēnešiem, 2017.10.01 10:57

Marta

Ļoti daudzi Gulbenes pilsētas un Gulbenes novada iedzīvotāji ārtējās Alūksnes slimnīcā.

pirms 12 mēnešiem, 2017.10.02 09:34

kaupens

Kā lejasciemietis jau 2 reizes esmu gulējis Alūksnes slimnīcā- reizi terapijā un reizi ķirurģijā. Paldies alūksniešiem, ka līdz šim pratuši saglabāt iespēju pacientiem izmantot stacionārās ārstēšanās iespējas.

pirms 12 mēnešiem, 2017.10.02 13:38

VALDIS

Jā Oskar. arī neatradīsi,jo Sandrai gan nekad nekas nav piederējis ,bet labāk jau meklē vien vēl,,,,

pirms 12 mēnešiem, 2017.10.02 16:38

Vietējās ziņas