Airbus lidmašīna nesīs pasaulē arī Gulbenes vārdu 2

Godinot valsts simtgadi, Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēlas vēl vairāk nest Latvijas vārdu pasaulē, dodot 14 jaunajām Airbus A220-300 lidmašīnām Latvijas mīlētāko pilsētu nosaukumus. Ir noslēdzies divas nedēļas ilgušais balsojums, kas pieredzēja ļoti lielu interesi. Gulbene kopumā ieguva 3 707 balsis un ierindojās devītajā vietā. Par to informē Gulbenes novada mājaslapa.

Kopumā balsojumā tika saņemtas 98 000 balsis. Pirmo vietu ar 9 183 balsīm ieguva Cēsu pilsēta. Top 14 iekļuva arī Alūksne, Valmiera, Kuldīga, Smiltene, Ogre, Līvāni, Bauska, Rīga, Jelgava, Liepāja, Jūrmala un Sigulda.

"“airBaltic ir vadošais Latvijas eksporta zīmols, kas ļauj iepazīt mūsu zemi un valsti daudziem ārvalstu viesiem. Līdz ar valsts simtgades sagaidīšanu, turpmāk viesi Rīgā regulāri ieradīsies ar jautājumu – kas ir tā pilsēta, kuras vārds atradās pie lidmašīnas durvīm. Īsus pilsētu aprakstus būs iespējams atrast arī mūsu Baltic Outlook žurnālā,” norāda Martins Gauss, airBaltic valdes priekšsēdētājs.

airBaltic lidmašīnu Gulbenes vārdā plāno nodēvēt jau līdz valsts svētkiem novembrī.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasarā airBaltic savam maršrutu tīklam pievienos trīs jaunus galamērķus no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu, kā arī uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Štutgarti.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

vai cik jauki

Īsteni novada patrioti dzimto zemi pametīs un dosies emigrācijā tikai ar savas pilsētas vārdā nosaukto ļoteni.

pirms 3 gadiem, 2018.09.25 17:09

:)

Kāds gaumīgs sarkasms:)))

pirms 3 gadiem, 2018.09.25 19:26

Vietējās ziņas