Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizņemsies skolas inventāra iegādei 2

Gulbenes 2.vidusskolā tiks realizēts modernizācijas projekts, sarūpējot jaunus solus, krēslus un skapjus skolēnu lietošanai. 31.augusta novada domes sēdē tika nolemts Gulbenes 2.vidusskolas inventāra iegādei aizņemties no Valsts kases 74 911 eiro uz 10 gadiem, atmaksu sakot ar 2018.gada martu.

Gulbenes 2.vidusskolā šajā mācību gadā ir 603 audzēkņi, tostarp 52 pirmklasnieki. “Dzirksteli”par to informē skolas direktore Edīte Kanaviņa.

Šis inventārs ir sagādājams Eiropas Savienības līdzfinansētā projekta gaitā, kas paredz uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi. Notiks iepirkuma procedūra. Paredzams, ka tuvākajā laikā ar ES finansiālo atbalstu notiks arī Gulbenes 2.vidusskolas pārbūve.

Pagaidām izraudzīta tikai firma šā būvprojekta ekspertīzes veikšanai. Par  9350 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa to ir apņēmusies paveikt SIA “CMB”. Pēc visu iepirkuma procedūru pabeigšanas Gulbenes 2.vidusskolā notiks vides labiekārtošana, apkures un elektroinstalācijas nomaiņa, kosmētiskais remonts mācību telpās. Paredzēti arī uzlabojumi saistībā ar informācijas tehnoloģijām.

Tas viss tiks īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu un saskaņā ar Ministru kabineta “Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.1.2. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi” īstenošanas noteikumiem”.

Maksimāli plānotais Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums novadam ir 3 029 878 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

...

Pie mums slēdz skolas, kurās inventārs ir jauns.... kāpēc to nevar pārņemt 2.vsk., ja trūkst.

pirms 11 mēnešiem, 2017.09.09 11:22

!!!

Kas māk- tam nāk... Pārējie iztiek ar to, kas ir (ja neatņem to pašu).

pirms 11 mēnešiem, 2017.09.10 09:28

Vietējās ziņas