Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizsardzības ministrs apmeklē Gulbenes novada domi

28.janvārī Latvijas Republikas aizsardzības ministrs Artis Pabriks apmeklēja Gulbenes novada domi, kur tikās ar Gulbenes novada domes priekšsēdētāju Sandru Daudziņu. Par to Gulbenes novada domes mājaslapā informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

Vizītē tika spriests par to, kā pārņemt pašvaldības īpašumā vēsturisko Latvijas armijas virsnieku vasaras nometni Litenē 30,5 hektāru platībā, kas šobrīd pieder SIA „Latvijas valsts mežiem".  

Gulbenes novada domes Attīstības un īpašumu nodaļas vadītāja Guna Švika informēja ministru par vēstulēm gan Zemkopības ministrijai, kur atbalsts ir saņemts, gan „Latvijas valsts mežiem", kuri uzskata, ka nodot šo zemi pašvaldībai ir nelietderīgi. Ministram tika izteikta vēlme nokārtot īpašumtiesības ar Aizsardzības ministrijas atbalstu, lai šo vietu varētu sakārtot un attīstīt.

 

G.Krevica stāsta, ka Gulbenes novada deputāts un Sporta komisijas priekšsēdētājs Ivars Kupčs, kurš pauda viedokli un cerības uz ministrijas atbalstu atjaunot kādreiz visiem labi zināmo ASK „Buki" komandu, kas ne vienu reizi vien ar panākumiem ir pārstāvējusi Latviju Nato kausa izcīņā basketbolā. Tāpat viņš par svarīgu uzskata šautuves izveidošanu Jaungulbenes arodvidusskolas teritorijā.

 

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas