Aizsardzības nozares vadība Gulbenē godina represēto piemiņu 2

Šodien, 14.jūnijā, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā, aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba priekšnieks brigādes ģenerālis Imants Ziediņš apmeklēja represēto piemiņas vietu Gulbenē.

Pieminot 1941. gada 14. jūnija notikumus, Gulbenē aizsardzības nozares vadības pārstāvji nolika ziedus pie pieminekļa represiju upuriem Gulbenes dzelzceļa stacijā, no kurienes pirms 80 gadiem izsūtīja apkārtnes iedzīvotājus un Latvijas armijas karavīrus, kā arī nolika ziedus pie pieminekļa par Latvijas brīvību kritušajiem Gulbenes draudzes locekļiem.

Tālāk aizsardzības ministrs un Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba priekšnieks devās uz Latvijas karavīru piemiņas vietu Litenes kapos, kur atrodas nogalinātajiem un nomocītajiem Latvijas armijas virsniekiem veltītais piemiņas ansamblis “Sāpju siena”.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

garāmbraucējs

Kāpēc tiek slēpti laiki, cikos pulksten viss tur notiek? Cikos pie represēto pieminekļa Gulbenē, cikos Litenē? Vai tiešām komunisti pārvalda Latviju, ka latviešu tautai par krievu okupantu zvērīgi noslepkavotajiem latviešiem, viņu bērniem, mazbērniem un mazmazbērniem ir jāslēpj, cikos notiek pasākumi? Vai tiešām tur jāstāv visu dienu un jāgaida? Kāda necilvēcība un nekaunība vienlaicīgi! Uzrakstiet kāds, kas bijāt, cikos tur tas viss notiek? Cerams, ka katru gadu nemaina laikus. Ļoti gribējās tur būt.

pirms 3 mēnešiem, 2021.06.16 00:04

Vietējās ziņas