Aizsardzības nozares vadība reģionālajā vizītē runā par zemessardzes 25.kājnieku batajona uzdevumiem un attīstību

Šodien, 28. novembrī, aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš reģionālajā vizītē Madonā iepazīsies ar Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Zemessardzes 25. kājnieku bataljona kaujas spēju attīstību, informē Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļas vecākā referente Vita Briže.

Aizsardzības nozares vadība apmeklēs Zemessardzes 25. kājnieku bataljona organizētās mācības.

"Tāpat aizsardzības ministrs A. Pabriks un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants L. Kalniņš tiksies ar Zemessardzes 25. kājnieku bataljona komandieri pulkvežleitnantu Ģirtu Pintānu, lai pārrunātu vienības uzdevumus un attīstību, kā arī iepazīsies ar bataljona materiāltehnisko nodrošinājumu," stāsta V.Briže.

Piebilstams, ka Zemessardzes 25. kājnieku bataljons ir dibināts 1991. gada 17. oktobrī, bet 2002. gadā tas tika apvienots ar 26. kājnieku bataljonu. Zemessardzes 25. kājnieku bataljona pamatuzdevums ir attīstīt jaunās un uzlabot jau esošās kaujas spējas un iemaņas, lai nodrošinātu tā atbildības rajona aizsardzības uzdevumu izpildi, dalību starptautiskajās operācijās, kā arī atbalstu valsts, pašvaldību un civilajām institūcijām.

Zemessardzes 25. kājnieku bataljona atbildības teritorijā ietilpst Gulbenes, Madonas, Cesvaines un Lubānas novadi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas