Aiztur četrus dzērājšoferus 3

Nedēļas laikā aizturēti četri vadītāji, kuri pie transportlīdzekļa stūres bija sēdušies alkohola reibumā.

Gulbenes iecirkņa Satiksmes uzraudzības rotas vecākā inspektore Valda Gibala informē, ka no 27.februāra līdz 5.martam, Gulbenes iecirknī kopā satiksmes uzraudzības jomā ir sastādīti 53 administratīvā pārkāpuma protokoli. Četri vadītāji aizturēti alkohola ietekmē. “Tas ir diezgan daudz, jo ir arī nedēļas, kad nav aizturēts neviens vadītājs, kurš būtu braucis dzērumā,” saka V.Gibala.


23 protokoli ir sastādīti par ātruma pārkāpšanu, 6 - par drošības jostām, noticis viens ceļu satiksmes negadījums bez cietušajiem, kā arī pārkāpumus izdarījuši 5 gājēji. “Gājēji pamatā ir pārvietojušies diennakts tumšajā laikā bez gaismu atstarojošiem elementiem vai iedegta lukturīša vai arī šķērsojuši ielu neatļautā vietā. Pilsētā pārkāpumus izdara, šķērsojot ielu pie luksofora sarkanās gaismas,” stāsta V.Gibala.


Otrdien pusdienlaikā Gulbenē, Blaumaņa ielā, varēja vērot, kā trīs policijas darbinieki pārbaudīja autovadītājus. V.Gibala skaidro, ka šāda aina ir vērojama konvoja dienās.


“Patruļpolicijas nodaļas darbinieki, kuri nodarbojas ar aizturēto un apcietināto personu pārvadāšanu, tajā brīdī, kad gaida konvoju vai nu no Rīgas vai no Valmieras, veic satiksmes uzraudzību. Viņi ir Vidzemes reģiona darbinieki un viņi ir tiesīgi strādāt Alūksnē, Gulbenē, Cēsīs, jebkur Vidzemes reģionā,” saka V.Gibala.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

!!!

Paskatoties foto labi redzama poliču noteikumu zināšanas. Ja operatīvajam transportam nav ieslēgtas bākugunis ,tad uz to attiecas visi tie paši noteikumi kas uz pārējiem transporta līdzekļiem. Tātad viņiem nebija nekādu tiesību stāvēt zem zīmes "Apstāties aizliegts" !!! Starp citu tur ir arī nepārtrauktā līnija, kas arī aizliedz stāvēt !

pirms 7 gadiem, 2014.03.07 16:53

???

Palasi noteikumus, nav obligāti jābūt ieslēgtām bākugunīm

pirms 7 gadiem, 2014.03.08 14:49

HVZ

Vispār taču kaķus, kas makšķerē svešā dīķī, tajā arī slīcina.

pirms 7 gadiem, 2014.03.08 20:00

Vietējās ziņas