Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Akcija “Sakārtosim mūsu ūdensceļus” norisināsies 23. aprīlī 1

Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) organizētā akcija "Sakārtosim mūsu ūdensceļus" pārcelta uz 23. aprīli. Par to informē Vidzemes plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciāliste Māra Rudīte.

M.Rudīte stāsta, ka, lai kopīgi izzinātu pareizu upes kopšanu un sagatavošanu tūrisma sezonai, VPR Brenguļu pagasta pārvaldē "Kaimiņi" organizē upju sakopšanas praktiskās apmācības. "Mācībās aicināti piedalīties visi interesenti, kam rūp upes un kuri vēlas uzzināt, kā pareizi tās sakopt. Šogad tīrīsim upi Abuls. Kopīgi uzzināsim, kā pareizi kopt ūdensceļus sev apkārt, kā tos padarīt vēl pievilcīgākus apkārtējiem iedzīvotājiem un tūristiem," piebilst sabiedrisko attiecību speciāliste.

 

Rūpēs par Vidzemes upju kvalitāti un domājot par reģiona ekonomisko izaugsmi, VPR turpina iesāktās upju kopšanas aktivitātes, atkārtoti organizējot akciju "Liec upē akmeni!" jeb "Sākārtosim mūsu ūdensceļus".

 

"Mācību laikā ūdeņu eksperti Loreta Urtāne un Andris Urtāns mācīs, kā upes atbrīvot no aizbiruma ar kokiem un dažādām sanesām, lai tās būtu sakoptas un piemērotas laivošanai. Tāpat atskatīsimies uz iepriekšējos gados paveikto, kā arī iepazīsimies ar nesen izstrādātajām vadlīnijām ūdenstilpju un ūdensteču izmantošanas un apsaimniekošanas plānošanai," skaidro M. Rudīte.

 

Akcija "Sakārtosim mūsu ūdensceļus" aizsākta 2011. gadā. Mācībās aicināts piedalīties ikviens interesents.

 

Dalība mācībās jāpiesaka līdz 20.04.2012., reģistrējoties Vidzemes plānošanas reģiona mājas lapā http://www.vidzeme.lv, sadaļā "Semināri VPR". Dalībnieku skaits ierobežots!

 

Mācīsimies kopā, lai upes varam tīrīt arī Lielajā Talkā!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

?

Vai talkas datums pārcelts?
Redzēju TV reklāmu,ka 27.IV

pirms 7 gadiem, 2013.04.05 09:25

Vietējās ziņas