Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Akcijai – laba atsaucība

Sadzīves elektropreču vākšanas akcija Gulbenes novada pagastu pārvaldēs, ko organizēja Gulbenes novada dome sadarbībā ar SIA "AP Kaudzītes", ir beigusies.

Novada domes Tehniskās nodaļas ūdens un atkritumsaimniecības speciālists Jānis Šmoteks atzīst, ka akcija ir aizritējusi veiksmīgi un atsaucība gan no pagastu pārvaldēm, gan pašvaldības iestādēm, gan arī iedzīvotājiem ir bijusi liela. Diezgan daudz elektropreču nodots Rankas, Lizuma, Lejasciema pagastā," stāsta J.Šmoteks.

 

Viņš piebilst, ka, lai arī akcija ir beigusies, iedzīvotāji jau ir lūguši atkal nodrošināt šādu iespēju.

 

"Domāju, ka apmēram divreiz gadā mēs varētu organizēt šādu akciju pagastos, taču arī pārējā laikā, sazinoties ar pagastu pārvaldniekiem, elektropreces būs iespējams novietot tajās pašās vietās, kur to varēja darīt akcijas laikā un pēc tam tās tiks nogādātas poligonā," saka J.Šmoteks.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas