“Alba” liek deputātiem aizdomāties 3

Gulbenes novada domes 24.marta sēdē deputāti balsojumā tā arī nespēja vienoties, kādu atbildi sniegt uz SIA "Alba" iesniegumu. Atkārtoti par šo jautājumu viņi lems nākamajā domes sēdē. Diskusijā domes sēdē deputāts Nikolajs Stepanovs mudināja uzticēties firmai "Alba", kurā 38,52 procenti daļu pieder Gulbenes novada domei.

Pašvaldībai adresētajā iesniegumā SIA "Alba" lūdz atcelt pašvaldības pagājušā gada 15.decembrī lēmumu par jaunizbūvēto Gulbenes ūdensvada un kanalizācijas tīklu nodošanu nomā uzņēmumam. Tas vēlas turpmākos piecus gadus šo jaunizveidoto infrastruktūru paturēt savā bilancē, kā to paredz projekta realizācijas nosacījumi, jo tieši SIA "Alba", nevis pašvaldība bija Eiropas finansējuma saņēmēja.

 

Ja dome ignorēs SIA "Alba" lūgumu, var iekulties finansiālos zaudējumos. Tā deputātiem domes sēdē lika saprasta SIA "Alba" zvērināts revidents Māris Briedis. Viņš arī norādīja, ka SIA "Alba" neplāno projekta gaitā radīto infrastruktūru iegūt savā īpašumā, tā ir un paliks pašvaldības īpašums.

 

Pagaidām zemesgrāmatā vēl nav reģistrētas materiālās vērtības, kas radītas, ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējumu realizējot projektu "Gulbenes ūdenssaimniecības attīstības 2.kārta".

 

Lai pašvaldība to varētu izdarīt, nepieciešams ar SIA "Alba" parakstīt nodošanas - pieņemšanas aktu par projekta realizācijas rezultātā radītajiem infrastruktūras pamatlīdzekļiem - inženiertehniskajām būvēm un tīkliem. Līdz ar to pagaidām "gaisā karājas jaunradīta infrastruktūra 3,8 miljonu latu vērtībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Nu kā tad citādi?Uzticami, un kā vēl.Ha,ha ha!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.03.29 22:29

Aivija

Sia Alba netiek galaa ar notekuudenu attiiriishanas iekaartaam,bet nee,veel tachu vajag veel kaut ko...
Skumji,ka ar vienu roku nodara lielus postiijumus dabai,bet ar otru izliekas lielaakie aizstaavji...
bet ko tad es-parasts nodoklu maksaatajs varu pateikt...

pirms 9 gadiem, 2011.03.29 18:12

Vietējās ziņas