Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnē būs maksas stāvlaukumi

Alūksnes pilsētas domes sēdē pieņemts lēmums iekasēt samaksu par pašvaldības zemes īpašumos izveidotu automašīnas stāvlaukumu izmantošanu lielu pasākumu laikā.
Šī samaksa noteikta 1 lata apmērā katrai automašīnai. Samaksas iekasēšana, kā arī minēto stāvlaukumu izveidošana uzticēta Alūksnes pilsētas domes pašvaldības aģentūrai „Spodra".

Alūksnes pilsētas domes informācijas aprites speciāliste Evita Aploka informē, ka lēmums pirmo reizi tiks īstenots rīt vakarā paredzētā krietnās mūzikas festivāla „Dziesma manai paaudzei" pasākuma laikā.


Sākot no pulksten 17.00, pasākuma apmeklētājiem par automašīnas novietošanu Ojāra Vācieša ielas posmā no Pils ielas līdz Ojāra Vācieša ielai 2, Skolas un Pilssalas ielā, kā arī Pilssalas ielai piegulošajā pļavā būs jāmaksā pašvaldības noteiktā maksa.


„Stāvlaukumi būs apzīmēti ar ceļu satiksmes noteikumiem atbilstošām zīmēm, satiksmi regulēs Alūksnes pašvaldības policijas darbinieki, bet samaksu iekasēs pašvaldības aģentūras „Spodra" darbinieki, kas būs tērpti dzeltenās atstarojošās vestēs un uzrādīs identifikācijas zīmi „Kontrolieris"," atklāj E.Aploka.


Viņa aicina Alūksnes pilsētas iedzīvotājus un viesus būt saprotošiem un iespēju robežās uz atpūtas pasākumiem doties kājām.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas