Alūksnē kāds jaunietis vienā dienā divas reizes tiek noķerts par ātruma pārsniegšanu (video) 2

Valsts policija 21. aprīlī kādam šoferim Alūksnē divas reizes noformējusi administratīvā pārkāpuma protokolu par braukšanas ātruma pārsniegšanu. Otrā reizē vīrietis ne tikai pārkāpis ātrumu, bet no skumjām par strīdu ar draudzeni pie stūres sēdies vairāk nekā divu promiļu reibumā.

“Otrdien, 21.aprīlī, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas, veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, ap pulksten 15:00 Alūksnē, Dārza ielā, fiksēja atļautā braukšanas ātruma pārkāpumu - 1997. gadā dzimis vīrietis vadīja "BMW" markas automašīnu ar ātrumu 99 km/h vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir līdz 50 km/h. Vadītājs paskaidroja, ka “nedaudz uzspiedis gāzes pedāli, bet nav vēlējies tīši pārkāpt atļauto braukšanas ātrumu”. Par pārkāpumu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, piemērojot administratīvo sodu 300 eiro. Jāpiemin, ka vīrietis par līdzīgiem pārkāpumiem bija nonācis policijas redzeslokā jau iepriekš,” stāsta Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Šīs pašas dienas vakarpusē, īsi pirms pulksten 18.00, saņemta informācija, ka no Gulbenes virzienā uz Alūksni, iespējams, alkoholisko dzērienu ietekmē, agresīvi pārvietojas kāds “BMW”, kuram bija zināma valsts reģistrācijas numura zīme. “Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes norīkojums, kas konkrētā transportlīdzekļa vadītājam jau dienā noformēja administratīvā pārkāpuma protokolu, devās pa autoceļu Litene - Gulbene ar nolūku pārbaudīt saņemto informāciju. Mirkli vēlāk autoceļa Litene - Alūksne 15. kilometrā “BMW” tika apturēts par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Jaunietis vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir līdz 90 km/h, pārvietojās ar 147 km/h lielu braukšanas ātrumu. Pārbaudot vadītāju, konstatēts, ka 1997. gadā dzimušais vīrietis pie transportlīdzekļa stūres sēdies alkoholisko dzērienu ietekmē. Vīrieša izelpā konstatēja 2,17 promiļu lielu reibumu,” informē Z.Vaskāne.

Uz jautājumu, kādēļ atkal pārsniedzis braukšanas ātrumu un vēl pie tam alkohola reibumā, jaunietis atbildēja, ka sastrīdējies ar draudzeni, tādēļ nedaudz iedzēris, bet arī šajā gadījumā nav vēlējies pārkāpt atļauto braukšanas ātrumu.

“Valsts policijas aicina visus autovadītājus būt atbildīgiem pret savu un apkārtējo cilvēku dzīvību, nesēsties pie stūres, ja lietoti alkoholiskie dzērieni. Alkohola lietošana un braukšana nav savienojamas lietas!” uzsver Z.Vaskāne.

Video šeit

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Gaiļu Ansis

Tādiem, kas jau agrāk nonākuši redzeslokā, un tam pipukam, kurš dzēris un skrējis pēc strīda ar draudzeni, protokola noformēšana neko daudz nelīdz. Ir tā riktīgi jāsaburza purns un tad varbūt .....

pirms gada, 2020.04.25 09:30

Vietējās ziņas