Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnē kāds vīrietis bez tiesībām un alkohola reibumā bēg no policijas (video) 13

Svētdien, 14. jūnijā, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas, pildot dienesta pienākumus, Alūksnē aizturēja iereibušu kravas furgona vadītāju, kurš pie stūres bija sēdies bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.

“14. jūnijā ap pulksten 1.40 Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas darbinieki, pildot dienesta pienākumus, kādā Vidzemes pilsētā pamanīja kravas furgonu “Iveco”. Transportlīdzekļa vadītājs automašīnu vadījis nepārliecinoši, kas policistiem radīja aizdomas, ka autobraucējs, iespējams, ir reibumā. Policijas amatpersonas mēģināja apturēt un pārbaudīt minēto automašīnu, taču tās vadītājs nepakļāvās policijas darbinieku vairākkārtējām likumīgajām prasībām apturēt transportlīdzekli un uzsāka bēgšanu pa pilsētas ielām, tostarp dzīvojamo māju pagalmiem, pēc kā persona apturēja transportlīdzekli un uzsāka bēgšanu ar kājām, ieskrienot daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā,” informē Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Policisti konstatēja, ka 1997.gadā dzimušajam vīrietim nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Tāpat, veicot alkohola pārbaudi, apstiprinājās policistu bažas – 23 gadus vecais šoferis pie stūres sēdies alkohola reibumā. Viņa izelpā tika konstatētas 1,8 promiles. Vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem pārkāpumiem.

“Valsts policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību (transportlīdzekļa vadīšanas tiesības noteiktā kārtībā nav iegūtas vai ir atņemtas) un ja vadītājs atrodas alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē. Tāpat vīrietim ir noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par nepakļaušanos tādas personas atkārtotai vai vairākkārtējai prasībai apturēt transportlīdzekli (par bēgšanu), kura ir pilnvarota pārbaudīt transportlīdzekļa vadītāja dokumentus, kā arī vīrietis bēgšanas laikā izraisīja vairākus ceļu satiksmes negadījumus, uzbraucot stāvēšanai novietotiem transportlīdzekļiem, bojājot tos. Par to ir sāktas administratīvās lietvedības,” saka Z.Vaskāne.

Video šeit

Pievieno komentāru

Komentāri 13

!!!

Alūksnes menti atkal izceļas! Un kā vecene lamājas!

pirms mēneša, 2020.06.17 17:01

Alūksniete

Ļoti jauki komentāri no policijas kundzes.

pirms mēneša, 2020.06.17 19:11

Madara

Šai policistei vajadzētu piedomāt par to, kas līst pār viņas lūpām!!! ????‍♀️

pirms mēneša, 2020.06.17 20:18

Suns

Traka kuce!

pirms mēneša, 2020.06.18 19:00

Gnidām

Madara -skties lai tev kas cits nelīst pār tāvām lupam.

pirms mēneša, 2020.06.17 22:05

Maksims Bušenko

Es emociju pārņemts teiktu ***, bet *** arī der. Interesanti būtu ja teiktu - "Kungs laižās projām"

pirms mēneša, 2020.06.17 23:23

Dmitrijs Jamkins

*** skrien prom,*** skrien pakaļ! ????

pirms mēneša, 2020.06.17 23:52

Aija

Bet interesantākais ir tas,kā uz busiņa var arī braukt bez tiesībām. Kā darba devējs var pieņemt darbā cilvēku,kam nav tiesību? Arī viņš ir jāsoda. Tas arī ir dokuments,kas obligāti jāpārbauda. Tieši tas pats gadījums,kur Rankā smagā mašīna izraisīja avāriju ar cietušajiem. Arī brauca bez tiesībām.
Bet nu nedod dievs, sastapties ar tādu policisti. Tā jau dos ne tikai ar vārdiem...

pirms mēneša, 2020.06.18 12:13

Ance

Tikko bija ciemos radinieks policists no Liepājas. Kopā noskatījāmies to ierakstu!!! Viņš bija uz pauzes. Tikai noteica,mēs jau turpat uz vietas būtu atlaisti,mašīnā. Jo visus ierakstus dzird uz vietas,ne tikai redz. Nedod dievs,kādu vārdu vai lieku kustību!!! Tūlīt prom ,bez vārda runas. Nelīdz nekāda tiesāšanās. Tā kā arī policists skaitās apkalpojošais personāls,tad pieklājībai ir jābūt prioritārai. Mums to bija interesanti klausīties. Tā kā acīmredzot vadībai trūkst stingrības.

pirms mēneša, 2020.06.18 12:21

!!!

Alūksnē menti vienmēr ir bijuši ar novirzēm!

pirms mēneša, 2020.06.18 14:11

Oo

Noteikti policistei apriepās tas duraks. Viņš jau pārāk labi zināms zaglis.....žēl ,ka jau sen nesēž aiz restēm ,kur tādam sen jau vieta,tikai kaut kā vienmēr izsprūk cauri ar nosacītiem. ????

pirms mēneša, 2020.06.20 08:46

Vai ....

Nekādus ierakstus neskatos, bet,spriežot pēc Ances rakstītā, varu pateikt, ka tādā gadījumā Liepājas policijas vadībā ir īstenākie kretīni, ja tik tiešām atlaistu no amata normālus policistus, kas neļauj kakāt uz galvas policijai (nepakļaujas tās likumīgajām prasībām, bēg un mūk ).
Priekš šādiem bēgošiem autobraucējiem tas rikstīgākais sods ir ne tikai naudas sods vai tiesību atņemšana, ja tādas ir, bet gan viņu ""pielikšana pie kretīna faktiskās vietas"", sākot ar vārdiem. Tālāk ar acu apdauzīšanu un zobu izsišanu vismaz kulaka platumā. Tā kādreiz šādus kretīnus ""skoloja"", kad bija tādi auto kārtības sargi, un viss bija štokos. Bija bailes un cieņa pret likumu.

pirms mēneša, 2020.06.21 16:14

Varbūt tā?

Varētu arī bez kulaka žoklī vai uz acs, ja LR likumi šādiem kretīniem būtu nevis kaut kāds n-tais administratīvais sodelis, bet par atkārtotu sēšanos pie stūres promilēs, tiesības uz mūžu nost, jo alkoholisms ir slimība uz mūžu, ja vien alkoholiķis nav iešuvis ampulu pret alkohola lietošanu un turpmāk dzīvo normāla cilvēka dzīvi. Ampulas gadījumā varētu pārskatīt un atcelt tiesību atņemšanu uz mūžu.

pirms mēneša, 2020.06.22 13:54

Vietējās ziņas