Alūksnes dzīvnieku patversmē “Astes un Ūsas” kaķiem trūkst telpu

Par godu savai desmit gadu jubilejai Alūksnes dzīvnieku patversme “Astes un Ūsas” no 25. līdz 31.oktobrim organizē svētku nedēļu.
“Astes un Ūsas” aicina draugus un atbalstītājus, darba kolektīvus, skolēnus, bērnudārzu bērnus un citus Gulbenes novada iedzīvotājus iepriecināt dzīvnieku patversmes ķepaiņus gan klātienē, gan attālināti – sūtot sveicienus!

Šajā svētku nedēļā individuāli tiks uzņemti viesi patversmē ar iepriekšēju pieteikšanos. Svētku nedēļā “Astes un Ūsas” gādās par svētku atmosfēru, iepazīstinās ar patversmes iemītniekiem un viņu ikdienu.

Šīs jubilejas galvenais mērķis ir savākt līdzekļus jaunas kaķu telpas izveidei, jo šoruden “Astēs un Ūsās” uzņemts rekordskaits kaķu, bet patversmē ļoti trūkst telpas, kur minčus izmitināt. Tādēļ visi jubilejas nedēļā savāktie līdzekļi tiks izmantoti kaķu telpas izveidei. Par ziedojumu virs pieciem eiro būs iespēja piedalīties loterijā ar balviņām no patversmes atbalstītājiem.

31.oktobrī pulksten 12.00 plānots jubilejas noslēguma pasākums pie “Astēm un Ūsām” tik, cik situācija tobrīd to ļaus.

Apsveikt “Astes un Ūsas” ķepaiņus desmit gadu jubilejā ar jaunu kaķu telpu var arī neklātienē – ar ziedojumu uz ziedojumu kontu: biedrība “Astes un Ūsas”, LV74UNLA0050020042047.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas