Amatpersonas deklarē ienākumus 2

Kā katru gadu "Dzirkstele" lasa publisko informāciju Valsts ieņēmumu dienesta datu bāzē un informē lasītājus par amatpersonu ienākumiem. Šodien ir pēdējā diena, kad valsts un pašvaldību amatpersonas var iesniegt ienākumu deklarācijas.

Novada domes priekšsēdētājas alga Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa pērn līdz nodokļu nomaksai ir nopelnījusi 12 204,05 latus. S.Daudziņai pieder dzīvoklis Daukstu pagastā. Novada domes priekšsēdētājai pagājuša gada papildu amatu sarakstā ir astoņi ieraksti. Viņa ir bijusi padomes locekle "Satekā", Gulbenes Rotari kluba biedre, civilās aizsardzības komisijas priekšsēdētāja novada domē, kapitāla daļu turētāja pārstāve SIA "Alba", SIA "Zeltaleja", SIA "Gulbenes autobuss", SIA "Alba 5", Tirzas kooperatīvā krājaizdevu sabiedrībā. Kapitāla daļu turētāja pārstāvja un civilās aizsardzības komisijas priekšsēdētāja amatus nosaka domes priekšsēdētāja amats.

 

Kas divu deputātu maciņos?

Deputāta Ivara Kupča ienākumi pērn līdz nodokļu nomaksai bija 12 180,20 lati. Viņš ir Vidzemes reģiona meliorācijas nodaļas vadītājs. Valsts sabiedrībā ar ierobežotu atbildību "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi" I.Kupčam ir aprēķināta 9558,88 latus liela alga, kā arī saskaņā ar līgumu ir saņēmis 356 latus, Gulbenes novada domē - aprēķināta 1850 latus liela alga, Jaungulbenes arodvidusskolā - 39,96 latu alga (viņš ir kvalifikācijas eksāmena komisijas priekšsēdētājs). Platību maksājumos no Lauku atbalsta dienesta saņēmis 375,36 latus.


I.Kupčam pieder dzīvoklis un garāža Gulbenē, dzīvojamā māja, zeme un mežs Stāmerienas pagastā, kā arī zeme Stradu pagastā. Viņam pieder divas vieglās automašīnas - 2002. izlaiduma gada "Mitsubishi Pajero" un 1990. izlaiduma gada "VW Passat Variant" - un vieglās automašīnas piekabe "Honold". Savā ienākumu deklarācijā deputāts ir uzrādījis 7626,76 eiro lielas parādsaistības. Savā deklarācijā I.Kupčs ir uzrādījis, ka ir arī Gulbenes Rotari kluba biedrs, kā arī individuālā darba veicējs.


Deputātes Ilzes Mezītes ienākumi pērn līdz nodokļu nomaksai ir bijuši 4440,37 lati. Viņa ir veterinārārste. Beļavas pagasta zemnieku saimniecība "Priedkalni" I.Mezītei ir aprēķināta 3827,87 latus liela alga, savukārt Gulbenes novada domē - 602,50 latus liela alga. I.Mezītei maksāti arī kredītprocenti - 10 lati no akciju sabiedrības "Parex banka". Viņai pieder 1995.gada vieglais pasažieru "VAZ 21213", kā arī zeme Beļavas pagastā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

un..

un Ilzes klinikā regulāri neizsniedz čekus par pakalpojumiem.. cik tur vēl naudiņas/?

pirms 9 gadiem, 2011.04.01 10:35

Vietējās ziņas