Amatpersonas deklarē ienākumus 2

Pašvaldībā algu apmēri ir dažādi
Turpinām informēt lasītājus par Gulbenes pilsētas domes deputātu un to darbinieku ienākumiem pērn, kuriem saskaņā ar likumu Valsts ieņēmumu dienestam ir jāiesniedz amatpersonas deklarācija. Vienīgais Gulbenes deputāts, kura ienākumu deklarācija vēl trešdien nebija pieejama Valsts ieņēmumu dienesta interneta mājas lapas apmeklētājiem, ir Jānis Ločmans.

Pārdod baļķus un lūžņus Gulbenes pilsētas domes deputāts un Ziemeļaustrumu virsmežniecības virsmežziņa vietnieks Andis Caunītis pērn līdz nodokļu nomaksai ienākumos guvis 31 241 latu. Tajā skaitā algā Ziemeļaustrumu virsmežniecībā viņam ir aprēķināti 16 305 lati, pilsētas domē par deputāta darbu - 381 lats. Pārējie ienākumi radušies no kokmateriālu un metāllūžņu pārdošanas, kā arī saņemot valsts garantētos sociālos pabalstus.

 

A.Caunītis ir parādā 2938 latus un 36 332 eiro. Uz deklarācijas iesniegšanas brīdi viņš skaidrā naudā bija uzkrājis 1000 latus. Viņam pieder 18 gadus veca automašīna "Audi 80", 21 gadu veca automašīna "Audi 90" un 27 gadus veca autopiekabe "Skif ".

 

A.Caunīša pilnā materiālā atbildībā ir nodota darbavietas automašīna "Suzuki Grand Vitara". Viņam pieder Madonas rajona Liezēres pagasta zemnieku saimniecība "Dzintari" un Gulbenes rajona Rankas pagasta zemnieku saimniecība "Lejas Lācītes". A.Caunītis ir saimnieks ēkām un zemei Daukstu, Rankas un Liezēres pagastā. Pilsētas domē viņš ir koku ciršanas komisijas priekšsēdētājs.

 

Gulbenes pilsētas domes galvenais speciālists pašvaldības projektu izstrādē Ilmārs Lipiņš deklarējis savus pagājušā gada ienākumus kā amatpersona, jo ir bijis pilsētas administratīvās komisijas loceklis. Viņa ienākumi pērn bija 32 410 lati. Tajā skaitā pilsētas domē aprēķināta 13 591 latu alga. 18 694 lati gūti, pārdodot zāģbaļķus no sava meža.

 

I.Lipiņš pārdevis arī metāllūžņus un saņēmis iedzīvotāju ienākumu nodokļa atmaksu. Viņam ir 98 099 eiro parādsaistības. I.Lipiņš savā deklarācijā uzrādījis, ka viņam Gulbenē pieder četri dzīvokļi, kā arī ēkas, zeme un mežs Rankā un 13 gadus veca automašīna "Plymouth Grand Voyager".

 

Ienākumi - tikai alga

Gulbenes pilsētas domes sociālā dienesta vadītājas Anitas Sirmās ienākumus pērn veidoja vienīgi darba alga - 14 575 lati. Viņai pieder dzīvoklis Gulbenē. A.Sirmā ir arī Latvijas Sarkanā krusta valdes locekle.

Gulbenes pilsētas domes apmeklētāju pieņemšanas centra vadītājas Baibas Kāpostas ienākumi pērn bija 13 415 lati. Tajā skaitā viņai aprēķināta 13 366 latu alga. Saņemta arī iedzīvotāju ienākumu nodokļa atmaksa.

 

B.Kāpostai Gulbenē pieder dzīvoklis, dārzs un garāža. Pilsētas domē viņa pērn bija arī dzīvesvietas reģistrācijas un anulācijas komisijas locekle, dzīvojamo māju privatizācijas komisijas priekšsēdētāja un administratīvās komisijas sekretāre.

 

Gulbenes pilsētas domes veco ļaužu dzīvojamās mājas pārvaldnieces Dzintras Kundrates ienākumi pērn bija 10 109 lati. Tajā skaitā darbavietā viņai aprēķināta 9614 latu alga. Maksāts arī valsts garantētais sociālais pabalsts. Dz.Kundratei kopīpašumā ir māja un zeme Gulbenē.

 

Apvieno amatus
Pilsētas domes speciāliste izglītības, kultūras un sporta jautājumos, Gulbenes rajona padomes Izglītības pārvaldes vadītājas Liānas Jansones ienākumi pērn bija 20 138 lati. Tajā skaitā rajona padomē viņai aprēķināta 13 354 latu alga, pilsētas domē 4377 lati. L.Jansone saņēmusi arī likumā garantēto sociālo pabalstu. Uz deklarācijas iesniegšanas brīdi viņa skaidrā naudā bija uzkrājusi 5000 latus, bezskaidrā naudā - 2838 latus un 2000 eiro.

 

Gulbenes pilsētas domes jurista palīdze Ieva Raģele deklarējusi ienākumus par pagājušo gadu, jo tolaik veikusi iepirkuma komisijas priekšsēdētājas pienākumus Tirzas pagasta padomē. Viņas ienākumi pērn bija 5279 lati. Gulbenes pilsētas domē viņai aprēķināta 3069 latu alga, Tirzas pagasta padomē - 1860 lati, SIA "OPERA ET STUDIO" par juridiskajām konsultācijām - 350 lati.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

katrs nevar, visi nelieto internetu. Dzirkstele gādā tieši par šo savu lasītāju daļu.

pirms 11 gadiem, 2009.04.24 14:15

siga

vai tiešām šādi jāiztirzā amatpersonu ienākumi, katrs tos var apskatīt www.vid.gov.lv mājas lapā, ja ir tāda interese?

pirms 11 gadiem, 2009.04.24 14:04

Vietējās ziņas