Ance gadiņa jubileju nosvin Vācijā 1

Gadu vecā Ance Kusiņa savu pirmo dzimšanas dienu nosvinēja klīnikā Vācijā, kur jau septīto mēnesi turpina ārstēties pēc saņemtās potes pret tuberkulozi, kas izraisīja strauju imunitātes pavājināšanos. Iepriekš tika prognozēts, ka Ance jau janvāra beigās varēs atgriezties mājās no Ulmas klīnikas Vācijā. Tomēr tas nenotika.

"Ancei radās veselības problēmas. Nācās vēl trīs nedēļas palikt slimnīcā. Ances auklēšanā man uz dažām dienām ir pievienojies meitiņas tētis, kuram izdevies izbrīvēt laiku. Šonedēļ esam visi kopā," "Dzirkstelei" stāsta Ances mamma Vineta Kusiņa.

 

Viņa stāsta, ka nu jau meitai ir kļuvis labāk. Ārsti solot, ka nākamnedēļ Ance no slimnīcas varēs kopā ar mammu pārcelties uz tā saucamo vecāku māju turpat Ulmas pilsētā.

 

"Par mājās braukšanu vēl grūti izteikt kādas prognozēs, jo, cīnoties ar slimību, ir vajadzīgs laiks un daudz pacietības," saka V.Kusiņa.

 

Viņa saka lielu paldies visiem, kuri sūtījuši sveicienus Ancei viņas gada jubilejā. "Paldies visiem, kuri mūs atbalsta! Liels paldies maniem un vīra darba devējiem!" piebilst V.Kusiņa.

 

Jau rakstījām, ka Vācijas klīnikā Ancei ir ievadītas cilmes šūnas, tagad tikai jāgaida, kad tās savairosies nepieciešamajā daudzumā.

 

Pagājušovasar ne tikai Gulbenes novadā, bet visā Latvijā satraukumu radīja mazās tirzmalietes Ances veselības pasliktināšanās pēc potes pret tuberkulozi. Meitenītes četru mēnešu vecumā mediķiem nācās sākt cīņu par viņas dzīvību, jo mazajai trūka imunitātes. Tolaik "Dzirkstele" aicināja finansiāli atbalstīt ģimeni.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas