Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvo arī Gulbenes policistus 6

Rīt, 1.decembrī, Limbažu kultūras namā notiks svinīgs pasākums, kurā par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 98.gadadienai un par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi Iekšlietu ministrija apbalvos labākos Vidzemes reģiona pārvaldes policistus, tostarp arī gulbeniešus. Par to informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Gulbe.

"Svinīgais pasākums sāksies ar svētbrīdi Limbažu ev. luteriskajā baznīcā. Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 98.gadadienai un Valsts policijas 98.gadadienai Limbažu kultūras namā tiks pasniegti  apbalvojumi Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonām un darbiniekiem. Svinīgajā pasākumā piedalīsies Vidzemes reģiona pārvaldes vadība, Valsts policijas vadība, Vidzemes tiesas apgabala prokuratūras vadība, Limbažu novada domes priekšsēdētājs Didzis Zemmers, Valmieras pilsētas pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums, Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonas un darbinieki," stāsta S.Gulbe.

S.Gulbe atklāj, ka ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu apbalvots majors Edijs Aleksejevs un VRP Gulbenes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas  priekšnieka vietnieks kapteinis Aivo Purs. Par godu Valsts policijas 98.gadadienai piešķirti vairāki apbalvojumi. Valsts policijas apbalvojums I pakāpes "Kārtības policijas Nopelnu zīme" piešķirta VP VRP Gulbenes iecirkņa Kārtības policijas priekšniecei, pulkvežleitnantei Artai Krauklei. Ar Valsts policijas krūšu nozīmi "Par cītību policijā" apbalvota majore Ilvita Līduma, ar Valsts policijas Goda rakstu apbalvota virsleitnante Evita Miņina un ar Valsts policijas Pateicību apbalvots virsseržants Jānis Upītis. Ar Iekšlietu ministrijas Pateicību apbalvota VRP Kārības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas jaunākā inspektorevirsleitnante Irita Ivanova. Speciālā dienesta pakāpe kapteinis pirms termiņa piešķirta VRP Kārtības policijas biroja Pātruļpolicijas nodaļas Patruļdienesta rotas inspektoram Arnim Virziņam.

Par godu Valsts policijas 98.gadadienai vairākas policijas amatpersonas saņēmušas arī VP Vidzemes reģiona pārvaldes pateicības.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Oi-oi

A kur ta Taurenītis???????????????Oi,oi kā ta nav uzdienējis?!?!?!

pirms 3 gadiem, 2016.11.30 19:29

Ass

Vairākas interpretācijas sanāk.Policijas zīme-NOPELNU! PELNU ZĪME no policijas! Zīme no policijas PELNU!Tā kā Latviešu valoda ir gana elastīga ,lai izveidotu kaut ko radošu.Man pašam vislabāk patīk otrai variants,bet ja godīgi tad nu varēja gan izdomāt solīdāku nosaukumu,kurš atspoguļo ieguvēja sasniegumus!

pirms 3 gadiem, 2016.12.01 01:38

Depo

Taurenim par Ko ka pats nesaprot uz Ko vins vispar vizinaas!!!!

pirms 3 gadiem, 2016.12.03 21:19

trekna bulka

man arī ir daudz zīmju, es ēdu cepumus katru dienu un dabuju pie krūtīm vaniļas cepumu un iebiezināto pienu, ņammmmm

pirms 3 gadiem, 2016.12.12 19:43

Vietējās ziņas