Apbalvo avīžu konkursa uzvarētājus

Rankas pagasta kultūras namā pagājušajā nedēļā notika Gulbenes rajona un blakus esošo rajonu pašvaldību avīžu konkursa "Zelta spalvaskāts 2009" noslēguma pasākums.

Konkursā piedalījās Līgo, Tirzas, Lejasciema un Lizuma pagasts, kā arī Madonas rajona Ļaudonas, Valkas rajona Palsmanes un Cēsu rajona Jaunpiebalgas un Vecpiebalgas pagasts ar savām pagasta avīzēm.

 

Konkursu rīkoja Rankas pagasts. Jau no septembra žūrijas komisija - dažādu Rankas pašvaldības iestāžu vadītāji - vērtēja visu iepriekš minēto pagastu avīzes un noslēguma pasākumā piešķīra balvas dažādās nominācijās.

 

Tirzas pagasta avīze "Tirzaskrasts" (redaktore Ieva Bērziņa) saņēma balvu nominācijā "Skolas dzīve". Lejasciema pagasta avīze "Pagalms" (redaktore Jana Igaviņa) uzvaras laurus plūca nominācijās "Vārds tieši mērķī" un "Jaunieši mūsu pagastā". Arī "Līgo Pagasta Vēstis" (redaktore Kristīne Bekmane) saņēma balvu nominācijā "Vārds tieši mērķī", šai avīzei balva arī nominācijā "Brīvais laiks un sports".

 

Lizuma pagasta avīze "Lizuma Vēstis" (redaktore Ligita Ozoliņa) balvu saņēma nominācijās "Vēstures raksts", "Brīvais laiks un tradīcijas" un "Problēmraksts". Šī avīze izcīnīja arī galveno balvu un tiesības nākamgad organizēt šo konkursu.

 

Dažādās nominācijās tika apbalvotas arī Ļaudonas, Jaunpiebalgas, Vecpiebalgas un Palsmanes pagasta avīzes.

 

Rankas pagasta avīzes "Rankas vēstis" redaktore Mārīte Maļecka atzīst, ka šāds konkurss ir ļoti vērtīgs, jo tādējādi ir iespējams novērtēt un salīdzināt savu un citu kolēģu darbu, kā arī gūt jaunas idejas.

 

"Ja nākamgad vēl pastāvēs pagastu avīzes, ceru, ka konkursam būs vēl lielāka atsaucība," saka M.Maļecka.

 

Vairāk foto: http://www.dzirkstele.lv/portals/foto_video/raksts.html?xml_id=14341

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas