Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvo labākos pedagogus

Trīs Gulbenes rajona pedagogi piektdien Valmierā reģionālajā konferencē saņēma apbalvojumus.

Gulbenes rajona metodisko darbu vadītāja Aīda Rozentāle informē, ka par nozīmīgu personīgo ieguldījumu skolas attīstībā tika apbalvota Daukstes pamatskolas direktore Edīte Kanaviņa.

 

Ir izveidota un licecēta pirmsskolas izglītības programma un uzsākta šīs programmas sekmīga realizēšana, tiek veikti vērienīgi skolas renovācijas darbi.

 


K.Valdemāra pamatskolas vizuālās mākslas, mājturības un matemātikas skolotāja Herunda Zuša apbalvojumu saņēma par to, ka guvusi atzinības Vidzemes novada vizuālās un lietišķās mākslas konkursos. Sagatavojusi skolēnu komandu sekmīgai līdzdalībai projektā "Karjeras dienas laukos" un mājsaimniecības olimpiādēs.

 


Savukārt Gulbīša vidusskolas ģeogrāfijas un ekonomikas skolotāja Maija Suntaža tika apbalvota par nozīmīgiem sasniegumiem skolēnu radošā darba aktivizēšanā, iesaistot vides un ar biznesu saistītos projektos.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas