Apbalvojumus saņems arī Gulbenes ugunsdzēsēji glābēji 5

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 102.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde (VRB) pasniegs Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumus. Ņemot vērā ārkārtējo situāciju valstī, arī novembrī VUGD neorganizē svinīgos apbalvošanas pasākumus, bet pasniegs apbalvojumus dežūrmaiņu pieņemšanas – nodošanas laikā, tādējādi arī šajā saspringtajā laikā godinot tos cilvēkus, kuri snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, izrādījuši drosmi, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus un sasnieguši teicamus darba rezultātus. Par to infomrē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Vidzemē Sandra Vējiņa.

Ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu tiks apbalvots Vidzemes reģiona brigādes Gulbenes daļas ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs) kaprālis Valdis Avotiņš. 

Ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Goda rakstu tiks apbalvots Vidzemes reģiona brigādes Gulbenes daļas vada komandiera vietnieks seržants Kristaps Princovs.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Pateicība tiks izteikta Vidzemes reģiona brigādes Gulbenes daļas vada komandiera vietniekam kaprālim Dāvim Jermacānam.

Kopumā Vidzemes reģiona brigādes amatpersonām tiks pasniegti pieci Iekšlietu ministrijas un 29 VUGD apbalvojumi. Ar VUGD apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu” tiks apbalvotas piecas amatpersonas, vienai amatpersonai tiks piešķirta kārtējā speciālā dienesta pakāpe pirms termiņa, kā arī tiks pasniegti astoņi VUGD Goda raksti un 15 VUGD Pateicības.

 Pievieno komentāru

Komentāri 5

labvakar

karina tikai sev viens otram ordeņus par lielajām kaujām Gulbenes kūlu dzēšot

pirms 9 mēnešiem, 2020.11.17 20:32

to labvakar

tu esi tas, kurš saldu dusu?

pirms 9 mēnešiem, 2020.11.18 08:35

bet

Ir smagi 24 nogulēt un pēc tam 72 atpūsties

pirms 9 mēnešiem, 2020.11.18 13:58

!!!

Kad degs tava māja, tad diezvai tā teiksi!
Mentiem un učilkām neko nevajag, bet pažarnieki ir pelnījuši gan algas pielikumu gan pateicības!

pirms 9 mēnešiem, 2020.11.19 11:31

Priekš !!!

Ir ļoti labs projekts-Misija Skolotājs, kur katrs iedzīvotājs var pieteikties un kļūt par skolotāju. Visi zina kā vajag pareizi mācīt, jāsakārto tikai papīri, tik liela alga, sēdi tik un kafiju dzer! Un projekta dalībniekiem vēl stipendiju maksā, lai iegūtu augstāko izglītību. Iespēja! Piesakieties!

pirms 9 mēnešiem, 2020.11.19 20:01

Vietējās ziņas