Apdrošinās pašvaldības īpašumus 1

Gulbenes novada pašvaldība vēlas uz trīs gadiem apdrošināt savus nekustamos īpašumus un gaida piedāvājumu šāda mērķa īstenošanai. Piedāvājumi tika gaidīti līdz 28.decembrim – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Pašvaldība norādījusi, ka ir jāizmanto apdrošināšanas brokera - SIA „Eurorisk Latvia” - pakalpojumi. Kopējais atlīdzības apmērs, ko pretendents maksā brokerim, ir ne vairāk nekā 3 procenti no apdrošināšanas līguma summas (samaksātās apdrošināšanas prēmijas).

Līguma darbības laikā pasūtītājam ir tiesības līgumā iekļaut jaunus apdrošināšanas objektus, kā arī nepieciešamības gadījumā izslēgt kādu objektu. Nolikums ietver arī pašvaldības nekustamo īpašumu 100 vienību sarakstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Aija

Domā visādus brīnumus. Kas slēpjas zem tā? Lasīju avīzē par to muļķīgo pašvērtējumu. Kāda tam nozīme. Uz šodienu tāpat ir labi jāstrādā, citādi tevis nekur nevajag. Un vismaz mūsu iestādē nevienu nevērtē augstāk par6 vai 6,5. Strādā cik labi gribēdams. Un vēl šogad pirmo reizi nebijusi situācija. Uz svētkiem neizmaksāja algu. Jo vai tad tehniskajiem darbiniekiem jāsvin kādi svētki? Jūs ko? Galvenais, strādāt.

pirms 2 gadiem, 2018.12.31 12:07

Vietējās ziņas