Apgūst radošās izpausmes

Interesanti pavadījuši laiku brīvlaika sākumā ir skolēni, kuri apmeklēja radošās dienas Gulbenes 2.vidusskolā. Vairāk foto šeit.

Gulbenes 2.vidusskolas skolotāja Dita Grigore stāsta, ka skolēni ne tikai radoši darbojušies skolā, viņiem bija iespēja apmeklēt akvaparku, pabūt Jūrmalās tornī, rodeļos Inčukalnā, kā arī ekspedīcijā Litenē, kur apskatīja savvaļas govis un zirgus, par kuriem vairāk pastāstīja savvaļas ganāmpulka īpašnieks Gunārs Ciglis.

 

Skolēni devās arī uz Litenes kapiem, kur ar klusuma brīdi godināja Latvijas armijas virsniekus. Nedēļu garajā nometnē neizpalika arī sporta aktivitātes, krūmu un koku atpazīšana, gleznošana, svečturu izgatavošana, pirmās iemaņas pirkstiņlellīšu izgatavošanā. Bet pats galvenais darbs - skolā tagad būs fotostūrītis, kur visa mācību gada garumā skolēni varēs iemūžināt fotogrāfijās sevi un draugus, kā arī 1.septembrī fotografēties kopā ar ģimeni.


Nometnē līdz pat vakaram darbojās vairāk nekā 40 skolēni, kuri radošo dienu noslēgumā vecākiem rādīja, ko ir paveikuši un iemācījušies.

 

"Visaktīvāk nometnēs parasti piedalās mazāko klašu skolēni," norāda D.Grigore. Skolēni dziedāja, dejoja, stāstīja anekdotes, neizpalika arī saldumi un pīrāgi.


Uzrunātie vecāki atzinīgi vērtē to, ka skolēniem, īpaši jaunāko klašu, tiek dota iespēja lietderīgi pavadīt brīvo laiku šāda veida nometnēs. Kamēr skolēni ir nometnē, vecākiem, kuri dienu pavada darbā, nav jāuztraucas, ar ko nodarbojas viņu bērns.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas