Apjomīgi izvests sniegs 4

Naktī uz trešdienu, 18.janvāri, Gulbenes ielu uzturētājs – SIA “Clean R” - izveda no pilsētas 65 kubikmetrus sniega.

Tādos apjomos sniegs no Gulbenes esot izvests pirmo reizi pēdējo trīs gadu laikā, piesaistot ielu uzturētāju. Piemēram, pagājušajā ziemā sniegs vispār gandrīz nemaz nav izvests. Izņēmums bija vienīgi autobusu pieturvietas. Sniegs, kuru no pilsētas izveda SIA “Clean R”, novietots tam speciāli paredzētā klajā vietā uz pašvaldības zemes Tilta ielā. “Dzirksteli” par to informē pilsētas pārvaldes vadītājs Gints Āboliņš.

Sniegs izvests no O.Klapaka ielas, no Rīgas ielas, no Ābeļu ielas, kā arī samazināti sniega daudzumi pie novada bibliotēkas ēkas. Nākamajās dienās sniega izvešanu nelielākos apmēros turpināja pilsētas Labiekārtošanas iestādes darbinieki.

G.Āboliņš norāda, ka daudzdzīvokļu māju stāvlaukumus iztīrīt joprojām ir problemātiski, jo tehnika netiek tiem klāt. Laukumus aizšķērso iedzīvotāju novietotās vieglās automašīnas.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

laiks

Vēl pāris dienas un teiks, ka izveda visu sniegu

pirms 4 gadiem, 2017.01.22 11:31

vilis

Apjomīgākā naudas piesavināšanās par nepadarītu darbu !!!

pirms 4 gadiem, 2017.01.22 19:35

nevārds

Iedzīvotāju transportlīdzekļi aizšķērso visu, ko var aizšķērsot, bet domē nevienam nepietiek smadzeņu, lai noteiktu ierobežojumus. Jo vēlēšanās taču nebalsos. Tikmēr resnpakaļas savus auto novieto citiem zem logiem pat divās rindās, ātrajai palīdzībai nav kur piebraukt, slimnieks jānes vai 50 metrus, jo arī ceļš izdangāts, sniegs visu ziemu netīrīts un nestuves pa tādu nevar izbraukt. Un smilts gulbenē ir deficīts. Bruģis vienos līkumos kā amerikāņu kalniņi, nezini, kurā brīdī peļķē apakšā būs ledus. Nejēgas. Sliņķi un nejēgu iztapoņas. Paldies Dievam, viss saliksies pareizā kārtībā, jo auto resnpakaļām šķiet sāk trūkt naudas benzīnam, šrotos salasītie hlami pūst, arvien grūtāk "nodrošināt" stāvēšanu divās rindās un piršanu zem svešiem logiem.

pirms 4 gadiem, 2017.03.13 14:50

Vietējās ziņas