Apkuri nodrošinās jauns katls, tarifu sola mazināt 16

Sliktā ziņa: "Vidzemes enerģija" sāks tiesvedību ar parādniekiem par izlikšanu no dzīvokļiem
Piektdien no Austrijas uz Gulbeni atceļojis jauns, moderns, ar elektroniku aprīkots apkures katls. Tā jauda ir seši megavati, par kurināmo izmantojot tikai šķeldu. Katla darbība tiks nodrošināta datorizēti. Pašlaik notiek katla montāža Nākotnes ielas katlumajā. Katls iecelts tajā ar ceļamkrāna palīdzību, iepriekš noņemot ēkai jumta daļu. Montāžas darbus veic piegādātājfirma. Firmas strādnieki pēc tautības ir gan austrieši, gan poļi, gan lietuvieši.

SIA "Vidzemes enerģija" vadītājs Mindaugs Nevardausks "Dzirksteli" informē, ka novembrī katls tiks nodots ekspluatācijā un iedarbināts.  

Vēlreiz sola mazāku tarifu

 

"Viss norit saskaņā ar termiņiem. Jaunajā apkures sezonā tas darbosies ar pilnu jaudu. Problēmu ar siltuma nodrošināšanu Gulbenē nebūs. Siltumapgādi pilsētā nodrošinās Nākotnes ielas katlumāja no vienas puses un SIA "Konto" katlumāja no otras," saka viņš.

 

Jau rakstījām, ka pavasarī "Vidzemes enerģija" Gulbenes būvvaldei iesniedza būvniecības pieteikumu par katlumājas Gulbenē, Nākotnes ielā 7, rekonstrukciju. Katlumājai bija paredzēts paaugstināt jumtu par diviem metriem, esošā dūmeņa vietā montēt jaunu dūmeni komplektā ar filtru.

 

Tika prognozēts, ka līdz ar aptuveni 1,3 miljonus latu vērtā katla nomaiņu visas katlumājas jauda palielināsies līdz desmit megavatiem. Uzlabosies ekoloģiskā situācija, jo ap katlumāju vairs nebūs skaidu pieveduma uzkrāšanas.

 

M.Nevardausks "Dzirkstelei" sola, ka siltuma tarifs Gulbenē kļūs mazāks, bet konkrētāk par to neizsakās. Viņš pilnībā noraida gulbeniešu baumas par to, ka tarifs varētu palielināties.

 

"Cilvēki daudz pļāpā tukšu, piemēram, arī par to, ka vinnēta tiesas prāva, apstrīdot esošo siltuma tarifu Gulbenē. Tā nav patiesība," saka M.Nevardausks.

 

Parādi jānokārto līdz 30.septembrim

 

"Vidzemes enerģija" turpmāk strikti iestāsies par parādu piedziņu.

 

M.Nevardausks neatklāj, cik tieši iedzīvotāji ir parādā par siltumu, taču saka, ka parāds ir iespaidīgs. Tieši tāpēc uzņēmums esot spiests rīkoties kardināli.

 

"Tiem iedzīvotājiem, kas ar "Vidzemes enerģiju" ir vienojušies par rēķinu apmaksas termiņu pagarināšanu, parādi ir jānokārto līdz 30.septembrim. Ja ir kādas problēmas šajā sakarā, jānāk pie mums un jārunā. Ja cilvēki neliksies zinis un nebūs samaksājuši līdz šim pēdējam termiņam, tad jaunajā apkures sezonā ar tādiem klientiem atteiksimies vienoties par rēķinu apmaksas turpināšanu vasarā. Sniegsim tiesā prasības pret nemaksātājiem, nodosim spriedumus tiesu izpildītājam, tiks aprakstīta manta un pārdoti parādnieku dzīvokļi. Gaidām parādniekus pie mums uz pārrunām," saka M.Nevardausks.

 

Viņš informē, ka firma darbā ir pieņēmusi juristi Evisu Uškāni no Rēzeknes, kas nodarbosies tikai ar parādu piedziņu.

 

Plombas noraušanas konflikts atrisināts

 

Kompromiss esot rasts un līdz ar to atrisināts "Vidzemes enerģijas" konfikts sakarā ar siltuma skaitītāja plombas noraušanu kādā daudzdzīvokļu mājā Nākotnes ielā, kuru apsaimnieko dzīvokļu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība „Frēzija 2004".

 

"Sakarā ar šo faktu esam sagatavojuši dokumentus iesniegšanai policijā un pašvaldības administratīvajā komisijā. Turpmākās sekas ir šo institūciju ziņā. Savukārt "Vidzemes enerģija", izmantojot savas likumīgās tiesības, mājai piestādīs karstā ūdens rēķinu tādā apmērā, kā to pēc normatīviem aprēķina mājai, kurai nav siltuma skaitītāja. Pagaidām mājai vēl karstā ūdens padeve nav atjaunota.

 

Mājas iedzīvotāji otrdien atnesa "Vidzemes enerģijai" adresētu iesniegumu par to, ka atsakās no "Frēzija 2004" pakalpojumiem, un lūdz parakastīt līgumu ar "Vidzemes enerģiju" bez jebkāda starpnieka par turpmāko siltuma piegādi. Līgumi tiek gatavoti. Iedzīvotāji var nākt parakstīties," stāsta M.Nevardausks.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

rbintradeinfo

Forex expert BlissFX EA is a very safety expert advisor.

BlissFX EA – is grid based expert advisor and like DreamFX works in range. But expert advisor] opens buy and sell orders at the same time.

Backtests: http://robotrade.info/?page_id=133
Backtests are also available on myfxbook: http://www.myfxbook.com/strategies/blissfx-ea-v11/39335

You can see our live forward test at myfxbook: http://www.myfxbook.com/members/robotrade/blissfx-ea/562624

Regards,
Robotrade service.

http://robotrade.info]

pirms 7 gadiem, 2013.07.02 16:15

rbxtradeinfo

The DreamFX EA is a very safety expert advisor.

You can see our live forward test at myfxbook.
Backtests are also available on page: http://robotrade.info/?page_id=91

Regards,
Robotrade service.

http://robotrade.info]

pirms 7 gadiem, 2013.05.24 07:49

ruinfotrade

И всё-таки есть возможность стабильного заработка на форекс.

DreamFX EA — возможно единственный стабильный эксперт.
Робот выясняет текущий диапазон валютной единицы и работает внутри него.
Короткие позиции начинают работать в верхней части диапазона,
а длинные само-собой в нижней.
Если не пренебрегать рисками, то советник может зарабатывать более 100% годовых.
Какой банк Вам способен сделать тоже самое?

тесты советника находятся тут: http://rutrade.info/?page_id=314

Команда rutrade.info

Наши контакты:
http://rutrade.info/?page_id=160

pirms 7 gadiem, 2013.05.23 18:26

zxmusor

Наша компания готова предложить Вам следующие услуги:

Вывоз мусора (любые объемы)
Вывоз мусора газель (_)
Вывоз мусора контейнером (пухто) 6куб.(27куб 5500-00)
Вывоз мусора _, услуги грузчиков
Вывоз бытовой техники (осуществляется бесплатно)
Вывоз ванн (за наш счёт)
Вывоз мусора после замены окон _
Вывоз мусора низким ценам. Предоставляются услуги грузчиков.
Вывоз мусора газелью самый удобный способ для вывоза небольшого количества мусора. Газелью можно вывезти мусор весом до 2 тонн и объемом до 14 куб.
Стоимость вывоза мусора газелью в нашей компании от 1000руб.
Заказать услугу вывоз мусора можно

по тел +7(921)921-741-54-58 (812)959-88-19

Наш сайт www.zxcars.ru

pirms 7 gadiem, 2013.04.14 09:15

he

man skjiet ka sheit var paliidzeet tikai shaujamais,buutu jaasaak pamazaam kniedeet nost tos taukmuljus,citaadi nebaidaas ne no kaa vinji?!

pirms 11 gadiem, 2009.09.21 17:56

no Stariem

Mēs šodien saņēmām paziņojumus,ka no novembra stājas spekā jauns tarifs + 100% un tas viss sakarā ar to ,ka ESAM PIEVIENOTI GULBENES NOVADAM, tad jājautā,kāds sakars cenu paaugstinājumam ar pievienošanos novadam (malka ir palikusi lētāka,darbaspēks arī,elektrības tarifi nav cēlušies ),šķiet,ka novada vadība grib UZVĀRīTIES arī uz mūsu rēķina...

pirms 11 gadiem, 2009.09.21 15:57

to He

ka tu nesaproti He ka korim ari gribas pa kreiso uzvarities uz Gulbenes iedzivotaju rekina, vins vel dabus + piki par nenormali uzpusto paradu,

Lenina skvera ir jabut tris karatavu stabiem uz viena jakarajas liesu cukai, uz otra stepanovam un tresaja visas sava godiba korim, sie tris cilveki pedejos divus gadus Gulbenes iedzivotajusi ir aplaupijusi uz saviem 350 lidz 450 t.Ls uz trijiem zaglu purniem tiri laba pelna

pirms 11 gadiem, 2009.09.20 14:34

he

vai tad tieshaam nevar Kora kungs nodroshinaat gulbenei siltumu???lai tas leitis pis......aas prom uz savu lietuvu un tur tirgo savu siltumu,ir veel viens variants,lai velk siltumtrassi uz zakjakaajaam(stjopas rezidenci) un tur kurina uz nebeedu savu jauno katlu,kameer nesaaks sedinaat shitos valstss un pashvaldiibu izzadzeejus tikmeer kaartiiba valsti nebuus

pirms 11 gadiem, 2009.09.19 19:31

Ha-ha

Viss košeit cilvēki raksta ir tīrā patiesība.Leitis jau ir aizmaksājis Stepanovam uz priekšu.Mēs vairs neticam nevienam solījumam šiem riebeklīšiem.Kam tad vajadzēja gāzes katlu un tagad atkal kaut kādu citu katlu.Stulbums kaut kāds.Nekad jau paēdušais nēēdušo nesapratīs.Mēs šeit varam runāt kaut uz galvas griezties,viņi tāpat turpinās.Lai lietuvietis ar saviem rokas puišiem vācās ārā no mūsu Gulbenes.

pirms 11 gadiem, 2009.09.19 14:30

Laimigais

tiesam si liesu cuka ar ieprieksejas domes parstavjiem, aizvedis pusi Gulbenes uz kapiem

pirms 11 gadiem, 2009.09.19 14:28

eyy ty

lietuvishkas svinutas yjobyvaii-ka ty domoii

pirms 11 gadiem, 2009.09.19 14:22

maiga

Turpinās tā pati m----ba ,kas pagājušajā gadā!Liek tik jaunus katlus un dzīvo zili zaļi!Par cik tad samazinās tarifus?Mums būšot patīkams pārsteigums!Ka tik žoklis neatkaras no tā "pārsteiguma",ka pēc tam nevarēsim bez ķirurga palīdzības aizvērt!
Nav jau šis sprukstiņš vienīgais ,kas grib labi dzīvot un uzdzīvot uz citu rēķina!Ideāls bizness.Ja nepirksim viņa ražoto enerģiju,atņems īpašumu!Nav konkurences ,ir lielas cenas.Tas tak visos laikos tā bijis.

pirms 11 gadiem, 2009.09.19 09:49

pensionāre

bet paklausāties,ja kāds nevar samaksāt par elektrību,viņam to atslēdz!ūdeni atslēdz!bet ja nevar samaksāt par apkuri,kāpēc spiestā kārtā man par viņu jāmaksā?atslēdziet man viņu!!!!
kādā sakarā atņem dzīvokli?sakaru es nesaskatu!

pirms 11 gadiem, 2009.09.18 21:16

katls

Nu, kā Jums, Nevardauska kungs, nav kauna runāt par izlikšanu un mantas aprakstīšanu, ja cilvēkiem būs beigušies bezdarbnieku pabalsti, bet jauna darba nav! Mēs visi gribam izdzīvot, nevis katru gadu maksāt par jauniem katliem. Tiem jēga ir tikai tad, ja pazeminās siltuma tarifi , ja kurināšanai izmanto sausu šķeldu, nevis mēnešiem mērcē lietū līdz tā ir pagalam. SIA "Konto" jau vismaz pāris gadu piedāvā palīdzību siltuma piegādē, bet neviens to neņem vērā. Mēs nemitīgi kaut ko modernizējam, sazina ko pērkam, bet cilvēki tajā pašā laikā nevar par visu samaksāt. Varbūt pats kādu laiku padzīvojiet ar minimālo algu un no tās samaksājiet par dārgo apkuri! Tad mēs arī varēsim norādīt, lai apraksta Jūsu mantu un izliek no dzīvokļa. Bet tā jau ir sena patiesība, ka paēdušais neēdušo nekad nav sapratis. Arī Jūs diemžēl piederat paēdušajiem.

pirms 11 gadiem, 2009.09.18 17:43

niks

Neticiet svešzemnieku nevienam solījumam, kas notika pagājušajā apkures sezonā?.Par kādu naudu tad katru gadu pirks pa katlam? Katram jau par sevi jāparūpējas .tas jau nekas ka no mums lielu algas vai pensijas daļu atņema. Nabadziņiem jāpalīdz. Latviešu tauta visu pacietīs , ka tikai valdībai ir labi.

pirms 11 gadiem, 2009.09.18 15:30

Arnis Likops

Nevardausk, cik tu menesi maksa Stepanovam no 1kwh, ka pateicibu par savulaik noslegto ligumu?
Tie varetu but 4 lidz 5 santimi, gada noteikti maksajums varetu but 90 000 t.Ls?

Malaci makiet iekartot sev bezrupigu dzivi.

pirms 11 gadiem, 2009.09.18 13:24

Vietējās ziņas