Apmeklētājiem sarūpē pārsteigumus

Gulbenes bibliotēka 23.aprīlī, kas ir Pasaules grāmatu diena, apmeklētājiem ir sarūpējusi pārsteigumu. Tas gaida katru desmito bibliotēkas abonementa apmeklētāju. Tā būs grāmata un roze.

"Šo svētku aizsākums meklējams Spānijā, Katalonijas provincē. Leģenda vēsta, ka tur Svētais Georgs drosmīgi cīnījies ar pūķi. Labais guvis uzvaru pār Ļauno. Gaisma uzvarējusi Tumsu. Vietā, kur izlijušas pūķa asinis, uzziedējušas sārtas rozes. Kopš tā laika ik gadu Svētā Jura dienā, ļaudis, pieminot šo varoņdarbu, cits citam dāvina grāmatu un rozes, tādējādi pievēršot uzmanību vērtībām, kas ir mūžīgas," stāsta bibliotēkas abonementa vadītāja Iveta Krūmiņa.

 

Apskata izstādi un skatās filmas

24.aprīlī pulksten 18.00 bibliotēkas abonementā tiks atklāta Daigas Kalinkas gleznu izstāde "Pasaule vārdos un krāsās". Uz zīda gleznoto darbu krāsainību papildinās gleznas uz vāzēm un glāzēm, kā arī autores dzejas lasījumi.

 

Bērnu bibliotēkā 21.aprīlī pulksten 14.00 1. līdz 3.klašu skolēni varēs noskatīties multiplikācijas filmu "Ness un Nesija". Šā vecuma bērnu auditorijai veltīts arī dzejas rīts, kas notiks 22.aprīlī pulksten 14.00, bet 23.aprīlī pulksten 15.00 uz jampadraci pie Karlsona un līnidejām aicinās Pepija Garzeķe.

 

Gulbenes bibliotēkas lasītavā kopš vakardienas līdz 25.aprīlim interesenti var apskatīt divas izstādes "Atceroties savus novadniekus - bibliotekārus" un "Mūsu bibliotēkas vēstures lappuses šķirstot". Bibliotēku nedēļā Gulbenes bibliotēkas Reģionālais mācību centrs piedāvā mācību programmu "55 +", aicinot iedzīvotājus vecumā no 55 gadiem, apgūt mācību kursu "Pamatprasmes darbam ar datoru un internetu" par brīvu. Nodarbības notiks līdz 24.aprīlim.

 

Aicina ekskursijā pa bibliotēku

"Bibliotēku nedēļā interesentiem piedāvājam ekskursiju pa bibliotēku - 23.aprīlī pulksten 12.00. Ekskursiju laikā varēs iepazīties ar bibliotēkas struktūru un piedāvātajiem pakalpojumiem," informē Gulbenes bibliotēkas abonementa vadītāja Iveta Krūmiņa.

 

Mācībām un ekskursijām lūdz pieteikties bērnu bibliotēkā pa tālruņiem 64474825 vai 26344766, kā arī pa e - pastu

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas