Apsaimniekos atpūtas vietu Stāmerienā 4

Sabiedriskā labuma biedrība “Sateka” uz sešiem gadiem bezatlīdzības lietošanā bez apbūves tiesībām ir ieguvusi pavisam nelielu - 0,0214 hektāru - zemesgabalu Stāmerienas pagastā.
Šī zeme atrodas pašvaldībai piederošajā nekustamajā īpašumā “Sila iela” netālu no bānīša stacijas Stāmerienā. Gulbenes novada visi 17 deputāti 30.aprīļa domes sēdē nobalsoja par to, lai “Sateka” ar pašvaldību saskaņotajā vietā varētu apsaimniekot nojumi ar galdu un soliem, atkritumu tvertni ar vāku, ugunskura vietu.
Šādas labiekārtotas atpūtas vietas nepieciešamība apzināta, biedrībai piedaloties projektā “Bānīša zemes labumi – 33 km garumā un platumā!”, kuru akceptējis Lauku atbalsta dienests. Labiekārtojuma elementi ir bez pamatiem, tāpēc viegli pārvietojami uz citu vietu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

No malas

Īstenībā “Sateka” izvelk GN tūrismu. Ja arī tagad nekas nemainītos jaunās TA vadībā, tad TA darbinieces (nevienai nav prof. izglītības) ar steigu jāpatriec uz visām četrām debess pusēm, atstājot tikai vienu labāko. Cik TA velti “noēd” algās ik mēnesi no pašvaldības budžeta?

pirms gada, 2020.05.29 15:48

Aija

Kāpēc Stāmerienā var būt šī lapene pie ūdens, bet Lejasciemā nevar? Paskaidrojat lūdzu ,ar ko atšķiras viena no otras,vai arī tāpēc,kā kādam nepatīk cilvēks,kas to izdarīja un rūpējas par citiem cilvēkiem,kur atpūsties. Tādu pašu vietu var smuki sataisīt pie Ādmiņa. Lai cilvēki var tikt klāt ūdenim,citādi tā viss aizaudzis ar niedrēm. Jau pagājušo vasaru bija grūti. Tādas manas pārdomas.

pirms gada, 2020.05.30 20:23

Es

Šī lapene nav pie ūdens, bet blakus bānīša sliedēm, silā!

pirms gada, 2020.05.31 09:12

Ance

Arī tā ir atpūtas vieta, neatkarīgi no tā,ir blakus ūdens vai nav. Neredzu atšķirību.

pirms gada, 2020.06.01 12:41

Vietējās ziņas